PZBuk to stosunkowo nowy Polski bukmacher internetowy na polskim rynku zakładów wzajemnych. Swoją legalną działalność uprawniającą do oferowania zakładów wzajemnych rozpoczął w połowie ubiegłego roku. Wtedy to otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję, dzięki której w pełni legalnie może świadczyć użytkownikom swoje usługi. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze elementy oferty tego nowego bukmachera.

pzbuk opinie bonus za darmo
Polski bukmacher internetowy PZbuk

Rejestracja z kodem promocyjnym w PZBuk

Jeśli zarejestrujemy się u bukmachera PZBuk ze specjalnym kodem promocyjnym, możemy otrzymać szereg interesujących korzyści. Polskie zakłady bukmacherskie PZBuk mimo tego, że są jednym z najkrócej istniejących bukmacherów online, dają swoim graczom możliwość rejestracji z kodami promocyjnymi. Jeśli użytkownik w trakcie rejestracji poda taki kod, otrzyma na swoje konto bukmacherskie 20000 punktów gracza. Je z kolei można później wymienić na bonus bez depozytu w wysokości 10 złotych. Czy takie promocje bukmacherskie są atrakcyjne dla przyszłych klientów bukmachera?

W trakcie rejestracji należy przejść do ofert VIP i odszukać pole kod bonusowy. Zaznaczamy je i wpisujemy otrzymany kod. Jeśli go wpiszemy i okaże się poprawny, otrzymamy znacznie lepszą ofertę powitalną – 50 zł darmowego zakładu oraz 10 zł freebetu od depozytu.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje dla nowych graczy u bukmachera PZBuk

Niestety, ilość promocji, którą bukmacher PZBuk proponuje nowym graczom, nie jest zbyt duża. Tak naprawdę nowi gracze mogą korzystać wyłącznie z jednej oferty. Jest nią darmowy zakład 50 złotych. Na czym ona polega? Odpowiadamy.

Darmowy zakład 50 złotych w PZBuk dla nowych graczy 

Jest to jedyna promocja bukmachera PZBuk kierowana do nowo zarejestrowanych użytkowników. By móc z niej skorzystać najpierw należy się zarejestrować i zagrać zakład opiewający na kwotę minimum 50 złotych po minimalnym kursie 2,0. W ten sposób przy kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy bonus” zyskamy możliwość obstawienia zakładu wielokrotnego. Jego wartość będzie wynosiła również 50 złotych. Taki sam będzie również wymagany kurs minimalny – będzie on wynosił 2,0.

Istotna informacja jest następująca: darmowym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Jest to darmowy zakład, który można z całą pewnością określić jako najlepszy na całym rynku zakładów bukmacherskich. Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszyscy legalni bukmacherzy online proponują swoim nowym użytkownikom znacznie atrakcyjniejsze oferty, choćby bonusy powitalne 100% od wpłaty. PZBuk powinien pójść ich śladem i poprawić swoją ofertę. Gorąco go do tego zachęcamy.

Promocje tymczasowe u bukmachera PZBuk

Liczba promocji tymczasowych u bukmachera PZBuk jest bardzo mała. Tak naprawdę na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy bukmacher ten tylko raz zorganizował taką promocję – były to darmowe zakłady na Australian Open. Jeśli porównamy tego bukmachera z firmą Totalbet, ta druga wypadnie znacznie lepiej. Istnieją nawet bukmacherzy, którzy oferty specjalne organizują kilka razy w jednym miesiącu. W ten sposób zyskują niezbędny rozgłos, a to z kolei sprawia, że liczba ich zarejestrowanych graczy stale rośnie. Bukmacher PZBuk również powinien postępować w ten sposób, aby stale powiększać grono swoich graczy. 

Promocje stałe u bukmachera PZBuk

Bukmacher PZBuk ma dla swoich graczy jedną stałą promocję – w tym przypadku ich ilość również delikatnie mówiąc nie zachwyca. Tą promocją jest Kombodoładowanie. Sprawdźmy zatem, na czym ona polega. 

Kombodoładowanie w PZBuk – zasady promocji

Kombodoładowanie to oferta dedykowana graczom zajmującym się obstawianiem zakładów akumulowanych, czyli popularnych akumulatorów (kupony AKO). Ważna informacja jest taka, że ta promocja dotyczy wyłącznie wybranych spotkań piłki nożnej. Można obstawiać mecze w ramach La Liga, Premier League, Ligi Mistrzów, Ligue 1, Serie A, Ekstraklasy oraz Ligi Europy. Jeśli korzysta się z tej promocji, można uzyskać ekstra 1 % lub nawet 15 % wartości kuponu w zależności od ilości obstawionych meczy.  

Poprzedni artykułPolski bukmacher internetowy Totalbet
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic w Polsce
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce