Promocje bukmacherów Bonusy bukmacherów 50 PLN bonusu i zakład bez ryzyka za wpisanie kodu w Betfan

50 PLN bonusu i zakład bez ryzyka za wpisanie kodu w Betfan

579

Gracze, którzy na stronie bukmachera Betfan założą nowe konto i wpiszą kod promocyjny, otrzymają bonusowe środki pieniężne i zakład bez ryzyka! Czy może być lepsza oferta powitalna?

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!
Betfan freebet. Kod promocyjny „BETONLINE” – 50 PLN na obstawianie!

Jak się okazuje, bukmacher Betfan to mistrz w swojej kategorii. Jeżeli chodzi o premie dla nowych graczy, oferuje najwyższe stawki. Poza bonusem 3000 złotych na start, organizator rozdaje nawet 50 złotych dodatkowych środków premiowych!

Zakład bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego w Betfan!

Gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny ,,BETONLINE”, zagwarantują sobie zabawę bez ryzyka.

Przykładowo – jeżeli obstawiający zagra za kwotę 20 złotych, coś pójdzi nie po jego myśli i przegra, na jego konto wpłynie 20 złotych freebetu (maksymalnie 50 złotych).

Gracze posiadający konto w Betfan mogą liczyć się również z innym niż bonusy, rodzajem przywilejów. Brak konieczności natychmiastowej weryfikacji to rzadko spotykana opcja. Użytkownicy portalu mogą potwierdzić swoją tożsamość w dowolnej chwili.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak odebrać freebet w Betfan?

Bukmacher Betfan przyznaje bonusy graczom, którzy wpłacą co najmniej 20 złotych, obstawią minimum 2 zdarzenia na kuponie po kursie minimum 2.20. Premia wynosi od 20 do 50 złotych.

Warto zwrócić uwagę na to, że Betfan to legalny bukmacher, który swoją działalność prowadzi zgodnie z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Można mu zaufać i czuć się bezpiecznie ze swoim kontem bukmacherskim.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia powitalna w STS – nawet 1200 złotych!
Następny artykułW Betfan można grać bez podatku
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.