Korzystanie z rankingów bukmacherskich to oszczędność czasu, oraz przede wszystkim więcej danych o ważnych kwestiach związanych z twoim zakładem, ale czy warto jest korzystać z nowych rankingów bukmacherskich? O tym dowiesz się za chwilę!

Czy warto jest korzystać z nowych rankingów bukmacherskich?

Z jakiego powodu starzy typerzy korzystają z rankingów?

Oczywiście ze względu na łatwy i szybki dostęp do danych i statystyk. Analizując wyniki różnych bukmacherów, zauważysz pewne prawidłowości. Dla tych, którzy mają duże doświadczenie w grach bukowych i mają większość kont operatorów, największą atrakcją w tym rankingu są nagrody lojalnościowe. W najwyższych rankingach często widzimy dane o promocjach bukmacherskich, oraz możliwych warunkach wypłaty i rodzajach bonusów.

Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie - poradnik
Ogrywanie bukmachera na zakładach w internecie – poradnik

Na co uważać przy korzystaniu?

Zdecydowanie nie warto korzystać ze strony sponsorowanej przez bukmachera. Aby sprawdzić, czy strona jest sponsorowana przez bukmachera, warto skorzystać z pomocy forum – tutaj możesz zadawać pytania o ranking dowolnego bukmachera i czy warto z niego skorzystać. Oczywiście nie ma jednego rankingu dla wszystkich. Dlatego najlepiej jest wybrać taki typ serwisu, który jest zarządzany tylko przez profesjonalistów.

Ważne jest, aby zweryfikować ich doświadczenie branżowe. Wiele osób nawet o tym nie pomyślało, ale ważna jest również niezależność. Serwis sponsorowany przez bukmachera zdecydowanie nie jest obiektywny, dlatego lepiej wybrać mniejszą, ale bardziej wiarygodną stronę rankingową.

Czy warto?

Korzystanie z rankingów pozwala zaoszczędzić sporo czasu, co jest bardzo ważne w zakładach sportowych. W większości przypadków początkujący wybierają buka na podstawie kursów lub bonusów, ale po zebraniu doświadczenia okazuje się, że tylko jeden zakład u bukmachera może przynieść średni zwrot, podczas gdy inny bukmacher daje lepszy kurs na dany zakład. Dlatego w przyszłości będą musieli zarejestrować się u kilku legalnych bukmacherów. Trudno jest jednak sprawdzić każdy kurs tego samego zakładu na kilku stronach naraz. Dlatego dobry ranking bukmacherów może zwykle dać kilka sekund w porównaniu z sprawdzanie kursów ręcznie. Sprawdź ten sam współczynnik w zegarze.

Zwykle każdy opis w rankingu jest podsumowany w formie tabeli z kursami, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wyczerpujące informacje o kursie. Ponadto, oceniając atrakcyjność każdego kursu, ranking uwzględni również, czy są jakieś bonusy, które mogą ci pomóc w wygraniu większej sumy pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Z reguły większość graczy poleca korzystanie z rankingów, ponieważ tak jak wspomnieliśmy wcześniej – oszczędność czasu jest ogromną pomocą, w szczególności jeśli przeprowadzamy już naprawdę złożoną analizę bukmacherską. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze na tym etapie, to nic nie szkodzi, z racji tego, że i tak rankingi mogą pomóc ci wybrać najlepszą ofertę właśnie dla ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – co warto o nich wiedzieć?
Następny artykułCzy warto obstawiać zakłady bukmacherskie w wolnej chwili?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.