Cashback na gry karciane Betgames, to najnowsza oferta legalnego bukmachera STS. Promocja „Bezpieczne 20 PLN” obowiązuje do odwołania.

sts, kobiety, bonus, promocja
Bezpieczne 20 PLN – cashback na gry karciane Betgames

Bonus Betgames od bukmachera STS

Z promocji skorzystają członkowie rodziny STS, którym nie jest obce typowanie gier karcianych Betgames. Niezależnie od tego, czy grają dzień, czy rok, mogą wziąć udział w zabawie pod warunkiem posiadania aktywnego konta bukmacherskiego.

Legalny bukmacher STS zwraca 100% środków za kupony, które „nie wejdą”. Mimo tego, że teoretycznie będą przegrane, w praktyce okażą się rozliczone z pozytywnym skutkiem ze względu na całościowy zwrot stawki kuponów.

Cashback na gry karciane Betgames dotyczy nie tylko jednego zakładu. Typować można całą dobę, liczoną od 00:00 do 23:59. Wszystkie przegrane zakłady, spełniające poniższe warunki, zostaną zwrócone.

W akcji „Bezpieczne 20 PLN” biorą udział:

  • zakłady wytypowane na www.STS.pl lub w aplikacji
  • zagrane po dowolnym kursie
  • AKO lub SOLO
  • obstawione z konta depozytowego
  • rozliczone jako przegrane

Warto pamiętać o tym, że maksymalna kwota cashbacku to 20 PLN. Niezależnie od tego, jak wysoka będzie suma przegranych środków, na konto gracza trafi maksymalnie 20 PLN.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Obrót bonusem w STS

By wypłacić bonus w STS, należy dokonać obrotu jego trzykrotnością. Jak to działa? To bardzo proste!

  • Dostajesz 20 PLN.
  • Obracasz trzykrotnością, czyli 60 PLN.
  • Możesz wypłacić bonus.

Z promocji wykluczone są zakłady MaxiKombi, kupony bezpieczne, pochodzące ze zwrotów, oraz te, w których zastosowano opcję cash-out.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod VIP w Betclic – „KOD510” dla nowych graczy
Następny artykułNowy bonus w Totalbet – nawet 51% wygranej ekstra
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.