Bukmacher Totalbet to nowy gracz na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Swoje usługi zaczął on świadczyć na początku 2018 roku – wtedy to udało mu się od Ministerstwa Finansów uzyskać specjalną licencję pozwalającą na legalne funkcjonowanie oraz obsługiwanie zakładów wzajemnych. Początkowo licencja obejmowała wyłącznie punkty stacjonarne, jednak już w lipcu 2018 Totalbet pojawił się również w internecie. 

Polski bukmacher internetowy Totalbet
Polski bukmacher internetowy Totalbet – oferta, bonusy, kod promocyjny

Totalbet ambitny bukmacher online

Totalbet ma duże szanse na szybki rozwój i podbój bukmacherki, ponieważ jest on częścią potężnego konsorcjum, którego nazwa brzmi Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Ta Grupa ma w swoim portfolio wiele potężnych marek z różnych branż, np. stacje radiowe Eska i Vox, stacje telewizyjne Nowa TV czy POLO TV, a także tabloid Super Express, który posiada pokaźne grono czytelników.

Dzięki tak dużej liczbie podmiotów, które mogą reklamować usługi tego bukmachera, możliwe jest, że już wkrótce bukmacher Totalbet stanie się jednym z głównych graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. W poniższym artykule prezentujemy jego ofertę.

Strona internetowa bukmachera Totalbet

Witryna internetowa bukmachera Totalbet jest wykonana w sposób bardzo przyzwoity – widać to już na pierwszy rzut oka. Można zauważyć, że tworzyło ją grono specjalistów znających się na swoim fachu. Wśród jej atutów można wymienić przede wszystkim fakt, że jest ona bardzo przejrzysta i funkcjonalna.

Dzięki temu żaden gracz nie będzie miał jakichkolwiek problemów z odszukaniem interesujących go informacji. Na stronie głównej znajdują się praktycznie wszystkie zakładki, które są pomocne dla graczy. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje bukmachera Totalbet

Totalbet to bukmacher, który zdaje sobie sprawę z tego, jak zorganizować bardzo atrakcyjne promocje bukmacherskie, które wzbudzą zainteresowanie wśród graczy. Nowi użytkownicy mogą korzystać aż z czterech promocji – w porównaniu do niektórych bukmacherów jest to naprawdę imponująca ilość.

Bonus od wpłaty 500 złotych w Totalbet – warunki

Pierwsza promocja dedykowana nowym graczom bukmachera Totalbet – jej warunki są bardzo proste. Jeśli wpłacimy na swoje konto 500 złotych, to otrzymamy drugie tyle, to bardzo popularny bonus od pierwszej wpłaty. Warunki bardzo proste do spełnienia, a promocja jest niezwykle korzystna. Gorąco zachęcamy do brania w niej udziału.

Freebet w Totalbet 15 złotych

Freebet w Totalbet na kwotę 15 złotych mogą otrzymać tylko ci gracze, którzy w trakcie rejestracji podadzą specjalny kod promocyjny. Dlatego też gorąco zachęcamy do tego, by nie zapominać o tym podczas rejestrowania się. Warunki uzyskania freebetu są bardzo proste – należy postawić kupon solo bądź ako, którego kurs minimalny będzie wynosił 2,00.

Ważna informacja jest również taka, że tym darmowym zakładem nie musimy dodatkowo obracać. To do nas należy decyzja, czy wypłacamy środki z konta, czy jednak zdecydujemy się na dalszą grę. Bardzo atrakcyjny bonus – polecamy!

Total Bonus w Totalbet

Total Bonus to oferta, która kierowana jest do graczy, którzy obstawiają zakłady kombi. Jeśli postawimy kupon ako, który będzie posiadał minimum 5 zdarzeń, to bukmacher Totalbet powiększy wartość naszego kuponu nawet o 30%.

Bezpieczny zakład w Totalbet

Bezpieczny zakład w Totalbet to promocja, dzięki której wygramy kupon nawet wtedy, gdy jeden z obstawionych zakładów nie będzie wygrany. Bukmacher wymaga, by na jednym kuponie w ramach tej promocji znajdowało się minimum 10 zdarzeń. 

Promocje dla stałych graczy w Totalbet

Bukmacher Totalbet organizuje tak dużą liczbę promocji, że każdy typer z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Oto najważniejsze promocje tego bukmachera dla stałych typerów.

Super Total Bonus

Jest to promocja Totalbet, która dotyczy sportów wirtualnych. Można w niej otrzymać nawet do 40% wartości kuponów, które wygraliśmy.

Bezpieczny zakład

Kolejna z promocji dla stałych typerów bukmachera Totalbet. Dzięki niej otrzymamy zwrot zainwestowanych środków, jeśli jedno z dziesięciu postawionych na kuponie zdarzeń okaże się nieprawdziwe. Bardzo fajna promocja.

Poprzedni artykułFAME MMA nowa moda czy poważny sport?
Następny artykułPZbuk Polski bukmacher internetowy
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce