Obstawianie zakładów bukmacherskich online może być sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także ciekawą rozrywką. Emocje towarzyszące obstawianiu czasem bywają silniejsze niż te, które towarzyszą ludziom podczas oglądania ulubionych wydarzeń sportowych. Zakłady bukmacherskie są skierowane do wszystkich osób, które w mniejszym lub większym stopniu interesują się sportem, no i ale koniec tych dywagacji, ponieważ opowiemy wam dziś, jak najlepiej obstawiać typy sportowe przez internet!

Jak najlepiej obstawiać typy sportowe przez internet?

Na początek – na czym w ogóle polegają typy sportowe?

Zakłady internetowe są niemal identyczne jak tradycyjne zakłady u bukmacherów stacjonarnych, ale różnią się jedną zasadniczą rzeczą – wygodą obstawiania. Zakłady internetowe pozwalają typować bez wychodzenia z domu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zakłady tego typu dają także możliwość obstawiania wydarzeń na żywo. Zakłady internetowe polegają na wybieraniu typów spośród wielu dyscyplin i tworzeniu wirtualnego kuponu, który działa identycznie jak kupon tradycyjny.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać typy online?

Do obstawiania internetowego wystarczy założenie konta u jednego z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. Rejestracja trwa najczęściej kilka minut a po jej wykonaniu można wpłacić pieniądze na swoje konto i zacząć przygodę z obstawianiem przez internet. Na stronie internetowej bukmachera wybieramy interesujące nas wydarzenia i tworzymy kupon w którym widoczne są wybrane wydarzenia sportowe, kurs oraz ewentualna wygrana. Zarobione pieniądze możemy obracać dalej lub wypłacić na to samo konto bankowe, z którego dokonaliśmy wpłaty. Portale działają cały czas, więc w każdej chwili mamy dostęp do swojego konta i pieniędzy.

Gdzie obstawiać?

Jeżeli gramy w Polsce to na ten moment mamy do wyboru jednego z 18 legalnie działających bukmacherów. Należy wiedzieć, że obecnie można grać legalnie tylko u bukmacherów, którzy uzyskali licencję Ministerstwa Finansów. Najwięksi legalni bukmacherzy w Polsce to: Fortuna, STS, Totolotek, Betclic i Milenium. Oferty mniejszych bukmacherów również są atrakcyjne, ponieważ można w nich znaleźć ciekawe kursy i promocje. Każdy z bukmacherów ma swoją stronę internetową, na której można obstawiać wydarzenia, jednak strony te różnią się ilością wydarzeń sportowych. Największy bukmacherzy wyróżniają się dużą ilością możliwych zakładów. Lista legalnych bukmacherów zamieszczona jest na stronie Ministerstwa Finansów i jest ona na bieżąco aktualizowana.

Dlaczego lepiej obstawiać zakłady przez internet?

Oprócz wygody, największą zaletą zakładów internetowych jest typowanie na żywo. To sposób obstawiania na zupełnie innym, dynamicznym poziomie, gdzie kursy zmieniają się na bieżąco podczas trwania wydarzenia. W ten sposób można obstawiać np. to, która drużyna wygra połowę, zdobędzie kolejny punkt itd. Bardzo atrakcyjne są także promocje, którymi bukmacherzy zachęcają nowych użytkowników do skorzystania z ich oferty. Do takich promocji należą m. in. zakład bez ryzyka, bonus na start, czy nagroda za polecenie znajomego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować e-sporty w czasie epidemii COVID-19?
Następny artykułMecze online a Polski sport
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.