Nowi gracze w Betclic mogą liczyć na ofertę specjalną, czyli najwyższy cashback na rynku, a mianowicie do 550 złotych zwrotu w razie przegranego pierwszego kuponu. Jakie są szczegóły akcji promocyjnej? O tym w dalszej części wpisu.

Najwyższy cashback na rynku z kodem "KOD550" w Betclic
Najwyższy cashback na rynku z kodem „KOD550” w Betclic

550 PLN na start w Betclic

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla nowych graczy wyjątkową ofertę powitalną. 550 PLN to kwota cashbacku, jaka zostanie zwrócona typerowi za pierwszy przegrany kupon. Wszystko za sprawą kodu promocyjnego „KOD550„, wpisanego podczas rejestracji.

Betclic to bukmacher, który swoje działanie opiera w stu procentach na zgodności z polskim prawem. Jego legalność gwarantuje licencja przyznana przez Ministerstwo Finansów RP.

Każdy gracz, który w formularzu rejestracyjnym wpisze „KOD550” w okienku z kodem promocyjnym, otrzyma w razie pierwszego niepowodzenia zwrot do 100% stawki obstawionego kuponu.

Aktualny kod promocyjny Betclic
Aktualny kod promocyjny Betclic

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Aktualny kod promocyjny, dający najwyższy cashback na rynku, obowiązujący na www.Betclic.pl jak i w aplikacji, brzmi: KOD550. Kod promocyjny uprawnia do cashbacku tylko i wyłącznie od pierwszego zakładu, który okaże się być przegranym.

Nie wszyscy wiedzą, że akcja promocyjna obowiązuje na wszystkich kanałach dostępu – zarówno tych klasycznych, jak strona internetowa na komputery, jak i mobilnych – na tablety i smartfony.

Jak zdobyć bonus powitalny od Betclic?

  • Wystarczy wejść na www.Betclic.pl
  • Zarejestrować konto za darmo, wpisując kod promocyjny: KOD550
  • Dokonać pierwszego depozytu.
  • Obstawić kupon za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymać 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Na stronie bukmachera Betclic cyklicznie pojawiają się różnorodne oferty specjalne dla nowych, jak i obecnych już graczy. Warto być na bieżąco z nowościami, by niczego nie przegapić.

Rankingi, konkursy i loterie w Betclic

Bukmacher Betclic to nie tylko miejsce dla doświadczonych typerów. To platforma, na której każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od doświadczenia. Bukmacher organizuje różnorodne akcje, w których do wygrania są wartościowe nagrody. To konkursy, loterie i rankingi, w których nikt nie przegrywa.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Co ważne – legalny bukmacher nagradza nie tylko kilku pierwszych najlepszych graczy, jak ma to często miejsce w przypadku konkurencji. Betclic wielokrotnie oferuje bonusy pierwszym pięćdziesięciu, a nawet stu graczom.

Każdy ma szanse na zwycięstwo. Jak to możliwe? To bardzo proste. Minimalna stawka kuponów biorących udział w zabawach, wynosi zazwyczaj 1 PLN. Wystarczy dać szansę szczęściu.

W Betclic można grać bez podatku

Dość często zdarza się, że legalny bukmacher Betclic oferuje swoim graczom typowanie bez podatku. To ciekawa promocja, dająca szansę na jeszcze większe wygrane. Obecnie taka akcja nie jest aktywna, lecz przeglądając przedsięwzięcia organizatora kilka miesięcy wstecz, warto oczekiwać oferty „bez vat” na dniach.

Multi+ dla wszystkich w Betclic

„Multi+” to jedno z najpopularniejszych haseł, jakie można znaleźć na stronie polskiego bukmachera Betclic. Ta akcja to nic innego, jak możliwość zwiększenia potencjalnych wygranych nawet o 50% bez żadnego wysiłku.

Akcja promocyjna Multi+ jest organizowana cyklicznie. Warto mieć ją na uwadze podczas przeglądania oficjalnej strony internetowej www.Betclic.pl.

Opisywaną ofertę obsługuje nie tylko platforma internetowa, ale także mobilna aplikacja. Niezależnie od kanału dostępu, gracz może grać i wygrywać w każdym miejscu na świecie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 freebetów za założenie konta w Totalbet
Następny artykułAktualne bonusy i kody promocyjne 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.