Obstawianie zdarzeń sportowych u bukmacherów wymaga oczywiście dokładnej analizy. Tym samym można zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo i wygranie pokaźnych pieniędzy. Istnieją też zakłady, które potocznie nazywane są surebetami.

co to są surebety
Czym są surebety w zakładach bukmacherskich?

Czym są surebety w zakładach sportowych?

Surebety to pewne zdarzenia, dzięki którym można mieć pewność, że wygra się na zakładach bukmacherskich pieniądze. Nie zawsze są to wysokie kwoty, jednak można spokojnie skupić się na innych czynnościach i nie śledzić postawionego spotkania przez cały czas jego trwania. Niezależnie od wyniku końcowego gracz zarobi na takim meczu jakieś pieniądze.

„Bardzo trudno wygrać wielkie pieniądze na surebetach, przy podatku, który obecnie obowiązuje znalezienie surebeta graniczy z cudem” – użytkownik forum betonline.net.pl

Surebety polegają przede wszystkim na tym, aby obstawić jedno zdarzenie u dwóch różnych bukmacherów, oczywiście działających w Polsce legalnie. Są różne rodzaje zakładów, ale surebety to zupełnie inna bajka.

Chodzi tutaj o sprawdzanie kursów np. na zdarzenia tenisowe. U pierwszego bukmachera na jednego z tenisistów kurs może wynosić 2,00, natomiast u drugiego kurs na przeciwnika wynosi 2,50. Kluczem do sukcesu nie jest stawianie płaskiej stawki, np. po 100 złotych na oba zdarzenia. Trzeba to sobie dokładnie wyliczyć, np. z pomocą dostępnych w sieci internetowej kalkulatorów surebetów.

Na zdarzenie o niższym kursie trzeba postawić nieco wyższą stawkę, np. 60 złotych, natomiast na wyższy kurs będzie to 40 złotych. Wtedy niezależnie od tego, który tenisista wygra, będzie można zarobić kilkadziesiąt złotych. Oczywiście wyszukiwanie takich spotkań jest monotonne, jednak bardzo opłacalne.

Warto mieć kilka kont u bukmacherów

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby posiadać przynajmniej kilka kont u legalnie działających bukmacherów. Zakładać można je przez Internet i np. późnym wieczorem lub wczesnym rankiem szukać takich surebetów na zdarzenia tenisowe, koszykarskie lub siatkarskie.

Wiadomo, że nie w każdym dniu znajdzie się surebety, ale od czasu do czasu można je wyszukać i mieć pewność, że zgarnie się na tym pieniądze, możenie duże ale zawsze coś.

Kursy mogą być bardzo zróżnicowane, dlatego ważne jest to, aby poprawnie skorzystać z kalkulatora surebetów, aby mieć pewność jaką stawkę zagrać na dane zdarzenie. Szczególnie rano, kiedy bukmacherzy wstawiają swoje kursy dobrze jest sprawdzać oferty, bo właśnie wtedy są największe różnice kursowe.

Poprzedni artykułRodzaje zakładów sportowych i podstawowe zasady
Następny artykułPromocje bukmacherskie 2019
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce