Promocje bukmacherów Bonusy bukmacherów Bonusowe 60 złotych premii na Tenisa w Betclic

Bonusowe 60 złotych premii na Tenisa w Betclic

546

Betclic to bukmacher, który dba o swoich podopiecznych. Tym razem poszczęściło się fanom tenisa. Obstawiający mecze tenisa na żywo mogą zyskać nawet 60 złotych premii! Wystarczy, że spełnią kilka prostych warunków.

Bonusowe 60 złotych premii na Tenisa w Betclic

Promocja w Betclic obowiązuje od 22 do 28 lipca 2019 roku i dotyczy tylko i wyłącznie tenisa. Spotkania, których dotyczy premia, muszą rozgrywać się na żywo.

Jak zdobyć bonus u bukmachera Betclic?

By móc zdobyć nagrodę, należy w pierwszej kolejności obstawić kupon i rozstrzygnąć go jako wygrany w całości. W zabawie biorą udział zakłady pojedyncze na zdarzenia z kategorii ,,tenis na żywo„.

Obstawiając kupon, należy zwrócić uwagę na minimalny kurs 2,00 i wartość zakładu co najmniej 20 złotych.

Chcąc wypłacić wygrane środki, należy uprzednio obrócić nimi czterokrotnie po kursie co najmniej 2,00.

Kupony CashOut a premia

Warto pamiętać o tym, że w tej promocji Betclic nie są brane pod uwagę popularne kupony CashOut. Zakłady systemowe również nie są premiowane.

Darmowy kod promocyjny dla nowych graczy

Po spełnieniu powyższych warunków i zagraniu trzech kuponów, bukmacher Betclic wypłaci graczowi 60 złotych premii. Wypłaty mają być dokonywane 29 lipca 2019 roku.

Betclic przypomina, że bonusy nie ulegają łączeniu. Rownież zakłady postawione ze środków premiowych nie wliczają się do gry.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic zwiększa wygrane w polskiej lidze piłki nożnej nawet o 50%
Następny artykułPremia powitalna w STS – nawet 1200 złotych!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.