Jeden kod promocyjny może nam zapewnić całkiem sporą sumę na obstawianie zakładów bukmacherskich. Jak go otrzymać? Oto, co należy zrobić, by zgarnąć 100 PLN na obstawianie u legalnego bukmachera Betfan!

Freebet od legalnego bukmachera Betfan – jak go odebrać?

Bonus powitalny Betfan – jak go odebrać?

Aby dostać pieniądze od bukmachera i zgarnąć kasę na obstawianie, wystarczy wykonać kilka bardzo prostych kroków. Zanim zaczniemy o tym mówić, musimy pamiętać o tym, że każda oferta specjalna jest dostępna tylko tymczasowo. Kiedy zakończy się bonus powitalny od Betfan w takiej formie? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie – może to być dzisiaj, jutro albo za rok!

Betfan dla nowych graczy ma nawet 3000 PLN jako bonus powitalny!

Aktualnie każdy, czy to nowy czy stary gracz może odebrać na stronie Betfan freebet w wysokości 100 PLN. Potrzebny jest do tego tylko aktualny kod promocyjny “BETFAN” i nic poza tym! Jeżeli gracz nie posiada konta w Betfan, może je założyć na oficjalnej stronie www.betfan.pl. Serwis internetowy bukmachera działa też bardzo dobrze na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu można dokonać rejestracji na smartfonie bądź tablecie. I co bardzo ważne – weryfikacja danych nie jest konieczna od razu! Gracz może to zrobić później, tak jak jest mu wygodnie. W Betfan konto tymczasowe działa tak samo jak po pełnej weryfikacji, która będzie potrzebna jedynie podczas wypłaty wygranych z konta Betfan.

Darmowy bonus bukmachera betfan 2020
Obstawianie bez podatku w Betfan i bonus 3100 PLN

Co należy zrobić aby odebrać bonus od Betfan?

  • Wpłacić co najmniej 20 PLN
  • Postawić kupon z minimum 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2.20
  • Do zwrotu jest od 20 do 100 PLN!

Oczywiście, poza zakładem bez ryzyka nadal aktywny jest bonus powitalny w wysokości 3000 PLN.

Premia 3000 PLN w Betfan!

Betfan dla osób z nowym kontem oferuje naprawdę pokaźny bonus w wysokości 3000 PLN! Bonus powitalny Betfan to najwyższa tego typu premia dostępna na rynku. Można dzięki niej powiększyć swoje pierwsze trzy wpłaty i wygrane aż do łącznej kwoty wynoszącej 3000 złotych. Premia na start to oferta tylko dla nowych graczy – osoby mające już konto na stronie marki Betfan nie mogą jej odebrać! Tak samo wygląda sprawa, gdy mówimy o tym, co oferuje i gdzie jest dostępny Betfan kod promocyjny.

Pakiet pudziana – nowy bonus?

Sławny kulturysta – Mariusz Pudzianowski jest ambasadorem marki bukmacherskiej Betfan. Nietrudno to zauważyć na stronie oficjalnej bukmachera, ale przecież sam wizerunek byłego strongmana to nie wszystko, co wynika z tej współpracy. Pakiet Pudziana Betfan to nowa nazwa bonusu powitalnego, z którą na pewno każdy z was nieraz spotka się w sieci. Musicie wiedzieć, że to dokładnie to samo, co oferta opisywana przez nas powyżej.

Zmiana dotyczy tak naprawdę nazwy oraz kilku drobnych szczegółów, o których można przeczytać w regulaminie promocji. Zakłady bukmacherskie Betfan wyraźnie chcą zdziałać coś na polskim rynku. Czy jej się to uda? Na ten moment Betfan codziennie oferuje promocje bukmacherskie dla swoich klientów i najwyższy bonus powitalny w Polsce. Wydaje się zatem, że radzi sobie całkiem nieźle! Będziemy informować Was o ciekawych promocjach i bonusach tego bukmachera online, odwiedzajcie nas codziennie i bądźcie na bieżąco.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10 tysięcy złotych do wygrania w TOP 50 w STS z okazji Turnieju Czterech Skoczni
Następny artykuł5 freebetów za założenie konta w Totalbet
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.