Za wytypowanie czterech kuponów, STS płaci graczom 11 złotych premii. Jak wziąć udział w promocji? Co zrobić, by otrzymać darmową kasę? O tym poniżej.

bonus w sts
Premia w STS za wytypowanie czterech kuponów po 11 złotych

Otrzymanie środków bonusowych możliwe jest pod kilkoma warunkami. Pierwszy z nich dotyczy ilości kuponów (4 sztuk). Drugi – ich stawki (11 złotych każdy). Trzeci – rodzaju zdarzeń (co najmniej jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty NA ŻYWO). Czwarty – sposobu zawarcia zakładu (minimum jeden musi pochodzić z aplikacji STS).

Jak zgarnąć bonus w STS?
👇🏼👇🏼👇🏼

Podsumowując, premia 11 PLN przypadnie graczowi, który:

  • postawi 4 kupony
  • za stawkę 11 pln każdy
  • gdzie jeden będzie wytypowany przez aplikację STS
  • na co najmniej jedno zdarzenie live

Nie kwalifikują się do zabawy zakłady anulowane, MaxiKombi, STS Bezpieczny, Hit Dnia, Superoferta, oraz te z opcji Cash-out.

Legalny bukmacher STS przypomina, że z promocji można korzystać co tydzień po zakończeniu danej fazy akcji.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Organizator promocji (bukmacher STS) ma 5 dni na wypłatę premiowanych środków. Bonusy przyznawane są od 19 sierpnia 2019 roku do odwołania.

Czy trzeba obrócić bonusem w STS?

Wypłata premii możliwa jest po obrocie jej trzykrotnością, po kursie co najmniej 1,91.

STS to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów. Korzystanie z jego usług jest w pełni zgodne z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejska Dokładka – 20 PLN bonusu od wygranej w Fortunie
Następny artykułPromocja Piłkarska Multi+ w Betclic – nawet 50% wygranej więcej
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.