By odebrać bonus bez depozytu w STS, wystarczy podczas rejestracji wpisać w odpowiednim polu kod promocyjny. Prawda, że proste?

freebet sts
STS freebet 29 złotych

Freebet dla nowych graczy – kod promocyjny STS
👇🏼🔥👇🏼

Wpisanie kodu promocyjnego ,,BETONLINE” – to wszystko, co trzeba zrobić, by po założeniu konta w STS, cieszyć się freebetem w postaci 29 złotych bonusu bez depozytu!

Organizator informuje, że wielkość liter w haśle nie ma znaczenia. Wpisanie odmian kodu, typu ,,BETONLINE„, ,,Betonline„, czy inne, nie spowoduje odrzucenia kodu. Niezależnie od pisowni, bonus trafi na konto gracza. Najważniejsze to rejestracja na stronie www.sts.pl, a potem w formularzu rejestracyjnym wpisanie ekskluzywnego kod promocyjnego. Kod ten można wpisać tylko raz i tylko podczas zakładania konta.

Bonus bez depozytu w STS online

Opisywany prezent dla początkujących to doskonała szansa na sprawdzenie swoich umiejętności w typowaniu. Zakład bez ryzyka to najlepsze, co może spotkać nowego gracza. Jeżeli wygra, środki trafią na jego konto. Jeżeli mu się nie powiedzie, otrzyma zwrot wartości kuponu.

Tak właśnie działa bonus w STS za kod promocyjny ,,betonline„. Bonus powitalny w postaci 29 złotych trafia na konto bukmacherskie kilka sekund po rejestracji. Dzięki temu typer nie musi wpłacać depozytu, by móc rozpocząć zabawę.

Polski bukmacher STS gwarantuje, że aktualna promocja jest prawdziwie bez konieczności wpłaty depozytu, w przeciwieństwie do konkurencji.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

29 złotych bez depozytu dla nowych graczy – obrót

Jedynym obowiązkiem gracza, w razie chęci wypłaty premiowanych środków, jest konieczność obrócenia ich trzykrotnością po kursie całkowitym nie mniejszym, niż 1,91.

Proste zasady to cecha charakterystyczna promocji oferowanych przez legalnego bukmachera STS. Nie ma co się dziwić. To numer jeden wśród buków na rynku. Zaufały mu ogromne rzesze typerów 🙂

Legalność działalności bukmacherskiej gwarantuje posiadanie zezwolenia Ministerstwa Finansów RP. STS taki dokument posiada i oferuje w pełni zgodne z prawem, usługi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWyzwanie Mistrzów w Betclic – do wygrania wartościowe nagrody
Następny artykułPewne granie w Betclic – bukmacher zwraca stawkę za przegrane spotkanie
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.