Gry online to świetny sposób na zarabianie pieniędzy – nie tylko w postaci turniejów e-sportowych, ale zarobić można również poprzez zakłady na e-sport. Ale jak to zrobić? Jak zacząć zarabiać na zakładach e-sportowych?

Jak zarabiać na grach online?

Zarobek na graniu

Niektórzy, dorośli już gracze, znaleźli sposób na to, aby zarabiać na swojej pasji. Część z nich stara się zdobywać nagrody na turniejach oraz innych zawodach e-sportowych, reszta albo poszła w coaching e-sportowy, lub też zaczęli obstawiać zakłady na e-sport. Na czym one polegają?

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Otóż, jak sama nazwa mówi, polega to mniej więcej na tym, że staramy się przewidzieć wynik danego spotkania e-sportowego, jeśli trafnie obstawimy wynik, to wygramy pieniądze które postawiliśmy oraz te z zakładu który wystawił bukmacher, jednakże jeśli źle przewidzimy wynik danego spotkania e-sportowego, to nasze pieniądze przepadają w kieszeni bukmachera.

Bądź realistą

Jeśli chcesz zarabiać na e-sporcie to pierwsze co powinieneś zrobić to zejść na ziemię, ponieważ wygrywanie kasy na typowaniu e-sportu to opcja dostępna tylko i wyłącznie dla dobrych typerów. Niestety, ale taka jest prawda, nie da się tego ukryć – dlatego też im szybciej to zrozumiesz – to tym lepiej dla ciebie. Naturalnie wygrywać na zakładach bukmacherskich się da – jednakże na samym początku nie będą to wielkie sumy, dlatego też powinniśmy mierzyć swoje siły na zamiary.

Na grach można sporo zarobić

Tak, i nie jest to kłamstwo, ponieważ tak naprawdę każdy, kto ma trochę pieniędzy może zarobić na e-sporcie. Wystarczy na przykład zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie na e-sport, które mimo wszystko nie są zbyt łatwe do przewidzenia, to wygrana przy nich jest przy odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach dość prosta do osiągnięcia. W końcu, jeśli chcemy zacząć obstawiać zakłady na e-sport, to powinniśmy zdecydowanie zacząć od wyboru naszej gry. Dużym plusem tu będzie, jeśli od lat zagrywaliśmy się w takie tytuły jak CS:GO, czy LoL, ponieważ są to aktualnie jedne z najbardziej popularnych gier e-sportowych, na które większość legalnych Polskich bukmacherów oferuje zakłady.

Jakie gry można obstawiać u polskich bukmacherów?

Polscy bukmacherzy umożliwiają typowanie wydarzeń w grach, które cieszą się największą popularnością w naszym kraju. Są to przede wszystkim :

– CS:GO,

-League of Legends,

– Dota 2,

– Overwatch

– Fifa

Szczególne miejsce w ofercie bukmacherów zajmują te pierwsze dwie gry – oba tytułu mają ponad 100 milionów aktywnych użytkowników na świecie. Rywalizacja w tych grach jest najbardziej widowiskowa, co przekłada się na coraz większą ilość organizowanych turniejów z tymi grami komputerowymi w roli głównej. Tym samym sprawia to, że dostępna jest duża liczba zdarzeń możliwych do obstawiania. Sam sposób obstawiania e-sportu nie różni się specjalnie od zakładów przyjmowanych na wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać piłkę ręczną? – poradnik eksperta
Następny artykułPewne typy bukmacherskie – poradnik
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.