Każdy, kto interesuje się grami karcianymi, słyszał zapewne o aferze hazardowej, oraz o jej następstwach, czyli nowej ustawie hazardowej, która praktycznie ucięła całą zabawę każdemu, przez co granie online w takie gry jak poker była przez pewien czas po prostu niemożliwa. Jednakże dość niedawno pojawiła się na naszym rynku usługa Betgames STS – na czym ona polega? Jak też postawić nasz pierwszy zakład w Betgames STS?

Jak postawić nasz pierwszy zakład w Betgames STS?

Gra w Betgames STS – od kiedy jest dostępna?

Co prawda STS nie chwaliło się zbytnio, ale jego usługa betgames STS dostępna jest od 22 sierpnia 2019 roku. Aby zacząć obstawiać gry w Betgames STS musimy przede wszystkim posiadać aktywne i zweryfikowane konto na stronie www.sts.pl. Założenie konta jest darmowe oraz szybkie w realizacji. Po zalogowaniu musimy dokonać depozytu, aby mieć za co obstawiać, dość logiczne, czyż nie? Następnie musimy przejść do ,,betgames” którą możemy zobaczyć w górnym menu witryny STS i wybrać interesującą nas rozgrywkę.

Potem wybieramy kategorię zakładu i wybieramy wynik wyłożenia kart. w polu “Stawka” wpisujemy kwotę, za którą chcemy obstawić nasz zakład. Następnie klikamy “Zakład” i gotowe! Gracze w Betgames STS mają do wyboru trzy rodzaje karcianek, mianowicie wojnę, bakarata oraz pokera, co może ucieszyć graczy pokera. ( odmiana Texas Hold’em).

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy w Betgames można grać poprzez aplikację mobilną STS?

Oczywiście, że tak! W aplikacji mobilnej STS wszystkie funkcje z zakładki ,,betgames” są dostępne, a na dodatek mamy podgląd live na to, co dzieje się u pań krupierek, a kursy mają tak samo dużą wartość, co na stronie www. Najważniejsze przy tym jest to, że wszystko, co w STS dostępne jest przez telefon, jest całkowicie zgodnie z przepisami prawa. Nie trzeba martwić się o to, że coś jest nielegalne, dlatego też spokojnie możemy grać w pokera. Dodatkowo pamiętajmy o tym, że tylko z kodem promocyjnym ,,BETONLINE” czeka na nas bonus od STS bez depozytu w wysokości 29 zł na start.

Jak wygląda granie w Betgames?

Gra w Betgames STS wygląda w ten sposób, że zakłady są grane ,,na żywo”, a transmisję z ich przebiegu można śledzić na stronie sts.pl w zakładce ,,betgames”, bądź też przez aplikację bukmacherską. Każdą grę prowadzi seksowna pani krupier, która rozdaje karty grającym. Wyniki aktualnych rozgrywek oraz zakładów prezentowane są przez nią w miarę rozwoju danej rozgrywki. Wygrane z zakładu mogą zostać tylko wypłacone po zakończeniu rozgrywki i opublikowaniu wyniku na stronie tej firmy.

Chyba każdy zna grę w wojnę

 W przypadku wojny gra tak samo jest transmitowana na żywo na stronie tej firmy. Gra przeznaczona jest teoretycznie dla dwóch osób: gracza i pani krupier (pamiętajmy o tym, że jeszcze jesteśmy my – czyli obstawiający. Pani krupier wykłada odkrytą kartę w każdym rozdaniu. Oczywiście celem gry jest zdobycie wyższej karty od pani krupier, gdzie dwójka jest najniższą kartą a as najwyższą. Gdy każdy dostanie karty o takiej samej wartości dochodzi do przysłowiowej wojny. Naturalnie w Betgames STS – jeśli do niej dojdzie, to traktujemy to jako wygraną pani krupier, no chyba że obstawiliśmy, że taki będzie wynik danej rozgrywki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGra w pasjansa – poradnik
Następny artykuł25 PLN ekstra w każdym tygodniu od STS
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.