Ciężko jest zacząć z obstawianiem zakładów bukmacherskich – w końcu wiele osób jest zwabiona wizjami wielkich zarobków, jednakże w większości przypadków, większość z nich wychodzi z niczym. Jak więc najlepiej poradzić sobie z typowaniem zakładów u bukmachera?

Jak obstawiać zakłady online – i wygrywać?

Do typowania wykorzystaj aplikacje bukmacherskie

Pobranie aplikacji bukmacherskich jest proste i szybkie, a korzystanie z nich intuicyjne i przyjemne. Jednakże główną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość uruchomienia ich w każdym miejscu. Stąd z resztą nazwa : ,,mobilne”. Jedyna rzecz która jest tak naprawdę nam potrzebna, to połączenie z siecią. Dzięki temu, każdy gracz może być na bieżąco w dowolnym momencie, a sprawdzanie wyników lub obstawianie kolejnych zakładów udostępnione w każdym miejscu. Kolejną ważną zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość oglądania rozgrywek w czasie realnym. Dopasowane do ekranu okno wyświetlania pozwala w sposób przyjemny i widoczny obejrzeć każdy mecz. Aplikacje mobilne ułatwiają również użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłacanie zgromadzonych pieniędzy. Według nas, mają o wiele więcej zalet niż wad.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Granie u legalnego bukmachera

Przede wszystkim jest to doskonała okazja, żeby rozwijać swoją pasję dotyczącą sportu. Jest to także świetna szansa na utrwalenie swojego charakteru. Gra u bukmacherów uczy nas cierpliwości i przezorności. Gra u bukmacherów stała się na tyle powszechna, że nietrudno znaleźć w sieci wiele poradników dotyczących skutecznego typowania, jednakże wiele z nich jest bardzo mało treściwych, dlatego też lepiej jest zajrzeć na otwarte fora bukmacherskie, ponieważ tak właśnie można nauczyć się współpracować z innymi osobami, które są bardziej doświadczone w tym temacie i dzielić się z innymi swoimi wcześniejszymi typami. Wiecie, trochę dostaniecie, ale jednocześnie trochę dacie innym, i tak naprawdę wszyscy będą ,,bogatsi” o pewną wiedzę, nieprawdaż?

Zamiast do punktu stacjonarnego – typuj w internecie

Obstawianie wydarzeń sportowych przez internet to między innymi oszczędność czasu. Nie trzeba koniecznie jechać na drugi koniec miasta lub do zupełnie innego miasteczka, aby postawić kupon na swojego faworyta. To również oznacza oszczędności związane z paliwem lub biletami komunikacji miejskiej, prawda? Nierzadko w popularnych punktach stacjonarnych są duże kolejki. Trzeba zatem czekać, aby dostać się do oferty kursowej. Trochę czasu traci się również w kolejce do zatwierdzenia zakładów. Typowanie w placówkach stacjonarnych ma oczywiście swój klimat. Można porozmawiać z innymi zawodnikami, usłyszeć rozmaite ciekawostki. Coraz więcej osób decyduje się jednak na grę przez internet. Takie typowanie to bowiem oszczędność czasu, a także pieniędzy. Można też bez żadnego problemu uzyskać szybki dostęp do informacji, które pomagają w obstawianiu zakładów online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułChcesz zacząć typować zakłady na sport – ale nie wiesz jak?
Następny artykułNajlepsze porady dla tych, co typują zakłady sportowe w wakacje!
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.