Nie można zaprzeczyć, że przy zakładach tenisowych trudno jest zacząć wygrywać od początku, ponieważ trzeba od razu poznać wiele informacji. Dlatego też dziś przedstawimy ci, dlaczego obstawianie zakładów na tenisa jest takie ciężkie – i jak to sobie ułatwić!

Jak obstawiać tenisa u bukmacherów? Poradnik 2021

Jeśli chcesz wygrywać w zakładach na tenisa

Aby zacząć zwyciężać – przede wszystkim musisz posiąść odpowiednią wiedzę. Stanowi to oczywiście wiadomości, wywiady, rankingi lub spotkania znanych tenisistów i tenisistek. Warto też sprawdzić media społecznościowe twojego preferowanego zawodnika, bo można się z nich wiele nauczyć.

Tam tenisiści mogą dzielić się ze swoją publicznością ostatnimi wydarzeniami, zgłaszać kontuzje, a nawet podać swoje główne cele na sezon. Znajdziesz tam informacje o zmianie trenera lub rozstaniu z partnerem. Dlaczego to takie ważne? Cóż, stan psychiczny gracza jest kluczowy przed ważnymi meczami, więc jeśli chcesz wygrać, musisz wziąć to pod uwagę.

Warto też sprawdzić, czy niedawno twoi ulubieni zawodnicy nie przeprowadzili wywiady z jednym z mediów w kraju, w którym odbyło się wydarzenie. Na przykład strony internetowe takie jak BBC News napisały wiele artykułów na temat tenisa, zwłaszcza w meczach na dużą skalę. Wchodząc w ten świat dowiesz się również więcej o graczach, na które warto obstawiać. Pamiętaj również, że możesz stawiać zakłady tylko u legalnych bukmacherów, w przeciwnym razie możesz zostać ukarany finansowo przez nasze państwo. Jednakże zostawiając już podstawy za sobą…

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zacznij od robienia analiz

Twoje konto bukmacherskie przechowuje dużo danych, które zwykle są dla Ciebie nie są istotne – bo po co w końcu sprawdzać ci, który zakład przegrałeś i z jakiego powodu, prawda? To błąd, ponieważ legalni bukmacherzy w końcu zarabiają na tym, czyż nie? Jeśli jednak masz czas, postaraj się o stworzenie arkusza lub notatnika, aby przeanalizować wszystkie kupony. Będzie to podstawa do obstawiania, a jeśli Twoja analiza zakładów jest dokładna, może przynieść Ci wiele zysków. Jeśli jednak nie możesz przeanalizować tematu, nie rozczaruj się, spróbuj znaleźć błąd – a następnie popraw go i postaraj się nie popełniać go ponownie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skuteczne obstawianie tenisa

W teorii tenis jest bardziej przewidywalną grą niż piłka nożna. Otóż jest to po części kłamstwo, ponieważ nawet jeden z najsłabszych graczy może pokazać pazur. Najlepiej gdy sportowcy są blisko siebie jeśli chodzi o umiejętności, bo nieprzewidywalność wzrośnie, a wtedy szansa na to, aby ograć bukmachera wzrośnie, bo często wtedy eksperci bukmacherscy sami nie wiedzą, jaki będzie wynik danej gry. Ponadto przed postawieniem zakładu koniecznie sprawdź, czy jakiś bukmacher oferuje jakieś bonusy na zakłady tenisowe, ponieważ może to pomóc ci zarobić więcej przy twoich zakładach! Postaraj się na początku zdobyć jak najwięcej doświadczenia, oraz możesz też zacząć typować zakłady – w końcu dodatkowa praktyka nie zaszkodzi, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego zakłady sportowe stały się aż tak popularne?
Następny artykułTypy bukmacherskie – co warto o nich wiedzieć?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.