Internetowe fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby spotkać osoby które interesują się praktycznie tym samym co my, czyli zakładami bukmacherskimi. Jednakże z racji tego, że każdy chyba wie jaki jest internet, nie jest to miejsce gdzie można ludziom kompletnie zaufać, w końcu kiedy do gry wchodzą pieniądze, to ludzie stają się dziwni, no ale wracając do tematu przewodniego – czy fora bukmacherskie są pomocne przy typowaniu wyników?

Fora bukmacherskie – czy są one pomocne przy typowaniu wyników?

Jak fora bukmacherskie mogą nam pomóc?

Fora bukmacherskie to idealne miejsca aby uzyskać informacje na temat dyscyplin sportowych, które chcielibyśmy obstawiać. Dla początkującego gracza, takie fora mogą być bardzo przydatne, ponieważ niewielu z nich wie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie. Ale oprócz normalnych ludzi, którzy typują zakłady bukmacherskie ,,hobbystycznie” istnieje również tam miejsce dla ludzi, którzy zajmują się tym ,,profesjonalnie” O co nam chodzi? Mianowicie o zamknięte działy na forach bukmacherskich, na które dostęp mają tylko wybrani typerzy, z odpowiednią reputacją oraz wiedzą, jak ograć bukmachera raz za razem. Jeśli oczywiście czujemy się na siłach – możemy spróbować dołączyć do takowych forów, chociaż oczywiście nie będzie to łatwe. Jeśli nie mamy odpowiedniej reputacji, to nie mamy za bardzo co liczyć na to, aby się tam dostać.

Darmowy bonus bukmachera betfan 2020
Obstawianie bez podatku w Betfan i bonus 3100 PLN

Oszuści i naciągacze na forach bukmacherskich

Naciągacze na forach bukmacherskich starają się namówić nas na fałszywe typy, pisząc do nas wiadomości w stylu ,,Hej mam do odsprzedania pewny typ, dasz xyz a jest twój!” .Oczywiście ten rodzaj naciągacza jest mało groźny, z racji tego że każdy zdrowo myślący dorosły na pierwszy rzut oka nie da się nabrać i zignoruje taką wiadomość. O wiele groźniejsi są naciągacze, którzy są cierpliwi. Ci ludzie nie śpieszą się z wyborem swojej ofiary, dowiadują się sporo rzeczy o nich, następnie starają się ją sobą zainteresować, pod kątem ,,wspólnych typów” (chodzi tu mniej więcej o to, że na przykład my lubimy obstawiać zakłady na piłkę nożną, a oni też), następnie udzielają jej trafnych porad, oraz starają się z nią zaprzyjaźnić.

Oczywiście, z racji tego że chcą się tylko i wyłącznie ,,przyjaźnić” to po jakimś czasie zdobywają zaufanie swojej ofiary, a następnie delikatnie namawiają ją do obstawienia tego a tego zakładu, na tą a na tą sumę. No i jeśli uda im się nas przekonać i przelejemy im pieniądze, bądź obstawimy zakład który chcieli żebyśmy obstawili, znikają bez śladu, a my zostajemy z niczym, dlatego też, zanim przystąpimy obstawiania, powinniśmy przeczytać kilka poradników, jak nie dać się naciągnąć w zakładach bukmacherskich. Wiadomo że nie uchroni nas to uniwersalnie przed naciągaczami, ale może nam to na pewno pomóc w przyszłości, aby przewidzieć pewne zachowania i sytuacje, które mogą nam się przydarzyć w przyszłości.

Podsumowując – fora bukmacherskie

Takie fora internetowe to świetny sposób na to, aby uzupełnić brakującą wiedzę, ulepszać swoje umiejętności typowania wyników sportowych, oraz poznać nowe osoby, które są zainteresowane tą samą tematyką co my.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka dla wszystkich u legalnego bukmachera Totalbet
Następny artykułOferta specjalna w eToto – Zakłady Puls
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.