Obecnie na Polskim rynku zakłady bukmacherskie może prowadzić legalnie kilkunastu podmiotów. Część z nich oferuje grę zarówno za pośrednictwem Internetu oraz w punktach stacjonarnych, inni zaś nastawieni są wyłącznie na świadczenie usług na odległość.

bonus od pierwszej wpłaty
bonus od pierwszej wpłaty – czym jest i u kogo najlepszy?

Wszystkie spółki oferujące zakłady wzajemne przez Internet w celu przyciągnięcia nowych klientów oferują szereg bonusów. Wśród dostępnych promocji najpopularniejsze są darmowe zakłady (freebety), kody promocyjne czy też bonus powitalny od pierwszej wpłaty (tzw. bonusy na start).

Co to jest bonus od pierwszej wpłaty?

Bonus od pierwszej wpłaty (bonus na start) jest to najczęściej podwojenie lub potrojenie naszego pierwszego depozytu, wpłacanego po dokonaniu pełnej rejestracji i weryfikacji konta internetowego u bukmachera, z ograniczeniem do maksymalnej kwoty ustalonej w regulaminie promocji.

sts freebet za darmo
STS freebet i kod promocyjny: BETONLINE

Wysokość bonusu od pierwszej wpłaty uzależniona jest od poszczególnych zakładów bukmacherskich. Maksymalna kwota bonusu na start może wynieść od 100 do nawet 1500 złotych.

Jakie wymagania ma bonus od pierwszej wpłaty?

Bonus od pierwszej wpłaty jest jednak obwarowany pewnymi wymaganiami oraz wspomnianą już kwotą maksymalną. Aby móc wypłacić przelane wcześniej depozyt powiększony o bonus na start, należy spełnić szereg wymagań zawartych w danej promocji. Do najpopularniejszych wymagań należą:

  • kilkukrotny obrót całością kwoty (najczęściej trzy lub czterokrotny),
  • określoną minimalną liczbę spotkań na kuponie (często są to minimum 3 zdarzenia),
  • określony minimalny kurs całego kuponu (najczęściej minimum mieści się w przedziale 1,6 – 2,0),
  • określone minimalne kursy na kuponie (najczęściej kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy niż 1,2 – 1,3).

Wspomniane wymagania mogą często występować wszystkie naraz lub tylko wybrane z nich. Przed zdecydowaniem się na promocję bonus od pierwszej wpłaty u wybranych zakładów wzajemnych, należy dokładnie zapoznać się z warunkami promocji zawartymi w regulaminie dostępnym na stronie organizatora.

Poprzedni artykułPopularne gry kasynowe w internecie
Następny artykułPolska liga typerów online
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce