„KOD510” to aktualny kod promocyjny VIP dla nowych graczy w Betclic. Bonus w postaci nawet 510 PLN cashbacku obowiązuje na oficjalnej stronie bukmachera i w aplikacji mobilnej.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
Aktualny kod VIP w Betclic – „KOD510” dla nowych graczy

Specjalny kod dla VIPów w Betclic

Czytelnicy naszej strony mogą cieszyć się specjalnym kodem promocyjnym, dzięki któremu zyskają więcej, niż gracze rejestrujący się z innych haseł.

Za wpisanie na stronie www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej kodu „KOD510”, nowy gracz otrzyma nagrodę. Jest nią pierwszy zakład z gwarancją bezpieczeństwa. Co to oznacza?

  • gracz zakłada nowe konto w Betclic
  • wpisuje aktualny kod VIP „KOD510”
  • wpłaca pierwszą kasę
  • obstawia kupon i…
  • albo wygrywa i zgarnia pulę wygranej kuponu
  • albo przegrywa i otrzymuje cashback w postaci nawet 510 PLN
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jeżeli zagrany pierwszy kupon w Betclic okaże się być pozornie przegranym, i tak ostatecznie okaże się szczęśliwy, bo użytkownik, który skorzystał z „KOD510”, otrzymuje zwrot stawki maksymalnie do 510 PLN.

W Betclic z KOD510 stajesz się VIP

Opisywana promocja to gratka dla początkujących typerów. Dzięki niej są w stanie zagrać pierwszy (zwykle najbardziej stresujący), kupon, bez żadnego ryzyka. W razie sukcesu, zgarną wygraną, z kolei przy porażce, nie stracą zupełnie nic.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułBonus w LV Bet za typowanie wirtualnych sportów
Następny artykułBezpieczne 20 PLN – cashback na gry karciane Betgames
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.