Bukmacherka to dość ciekawy temat, z racji samej różnorodności wątków – od piłki nożnej – aż po gonitwy psów. Oczywiście nie jesteśmy w stanie opowiedzieć wam tu dosłownie o wszystkim – ale opowiemy wam o kilku ciekawostkach na pewno!

Zbiór porad i ciekawostek bukmacherskich

Zakłady specjalne – czyli ,,habemus papam”!

Kiedy ktoś wymawia te słowa (jeśli oczywiście mówimy tutaj o wierzącym Polaku) – widzimy tylko jedno przed oczami – papież. Naturalnie zapytacie ,,co ma papież do zakładów bukmacherskich) – otóż ma – (i nie, nie daje on bonusu za typowanie wirtualnych sportów) i to całkiem sporo, z racji tego że na wydarzenia o wydźwięku religijnym bukmacherzy najczęściej proponują zakłady specjalne. Religia chrześcijańska jest dominującą religią (w zachodnim świecie) – dlatego też zakłady specjalne na to wydarzenie potrafią osiągać zadziwiające kwoty.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Gra o tron – zakład o zakończenie książki

Obstawianie, kto w końcu zdobędzie ,,żelazny tron” osiągało astronomiczne kwoty i wielu bukmacherów oferowało zakłady specjalne właśnie na ten cel. Oczywiście, nadal mówimy tutaj o zakładach specjalnych, ale musimy tutaj pokazać ten absurd, z racji tego że bukmacherzy są chętni do tego, aby proponować zakłady na takie rzeczy – pokazują, że bukmacherka to naprawdę dziwne miejsce.

Kopacze Bitcoinów – czyli jak rynek kart graficznych ,,zbankrutował”

Firmy bukmacherzy oferowały takie zakłady specjalne, że bitcoin do 2021 zostanie niekwestionowanym numerem jeden wśród kryptowalut. Nie jesteśmy fanami bitcoinów, z racji tego że w 2016 roku spowodował, że ,,kryptominerzy” wykupili dosłownie wszystkie karty graficzne, jakie były tylko dostępne do rynku, przez co osiągnęły one kwoty czterokrotnie wyższe od poprzedniej wartości, i dopiero w tym roku dostawy kart graficznych sprawiły, że ich ceny mniej więcej się unormowały. Oczywiście wygrane z tego, że bitcoin nadal pozostaje dominującą walutą na rynku kryptowalut były ogromne, ale niesmak po załamaniu się rynku kart graficznych pozostał.

Wyścigi koni – teraz kontra starożytność

Na współczesnych wyścigach koni jedyne co się liczy, to szybkość.(*psst* poradnik jak obstawiać wyścigi konne przez internet już jest dla was dostępny) Jeden ,,dżokej” jeden koń, jeden tor. To wszystko, nic więcej dzisiejszym zawodom nie potrzeba. Chociaż w naszych czasach kilka rzeczy uległo dość nietypowej zmianie, ponieważ ludzie którzy ujeżdżają te konie nie są dzisiaj sławni i uwielbiani tak jak w starożytnym Rzymie, ale to właśnie konie są, nadaje im się chwytliwe nazwy (takie jak ,,Dusty”, ,,Szybki” itd.), oraz zawsze jak się mówi o tego rodzaju zawodów, to rozmowa nie toczy się na temat dżokeja, tylko na temat konia, prawie zawsze pada tu pytanie ,,który koń wygrał”.

Zawsze graj u legalnego bukmachera!

Gra u legalnego bukmachera to podstawa, z racji tego że może i wydaje nam się to głupie, ale legalny bukmacher dba o to, aby nasze dane nie wyciekły w miejsca – do których nie powinny, nie mówiąc o tym, że zawsze dostajemy dodatek do wygranej (aby ,,haracz” od Ministerstwa Finansów został zapłacony – pamiętajmy – legalny bukmacher za nas to opłaca, ale teoretycznie my powinniśmy za to płacić!) – kiedy u nielegalnego bukmachera nikt się o to nie martwi. A wiadomo że nie warto mieć na pieńku z fiskusem, nieprawdaż?


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTylko do wtorku 40 PLN na koszykówkę w Betclic
Następny artykułTotolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra za typowanie 1/16 finału
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.