Legalny bukmacher Betclic stworzył wyjątkowe wydarzenie. Wyzwanie Mistrzów to konkurs, w którym można zgarnąć nagrodę rzeczową w postaci biletów VIP na mecz, bądź 40 tysięcy złotych w gotówce lub bonusach.

Najbardziej wartościową wygraną w akcji jest pakiet VIP dla dwóch osób na mecz Chelsea z Liverpoolem. Ale to nie wszystko. Oto pełna lista czekających na zwycięzców, nagród:

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Jak wziąć udział w Wyzwaniu Mistrzów?

Warunki wzięcia udziału w zabawie o nazwie Wyzwanie Mistrzów, są bardzo proste. By liczyć się w walce o nagrody, należy:

  • postawić na dowolny mecz z kategorii piłki nożnej
  • zmieścić się w terminie od 9 do 25 sierpnia 2019 roku
  • zagrać za minimalną stawkę kuponu (1 złotych)
  • po kursie kuponu co najmniej 1,50

Dodatkowymi warunkami promocji są obostrzenia w stosunku do rodzajów zdarzeń. W Wyzwaniu Mistrzów biorą udział wydarzenia pojedyncze, wielokrotne, z oferty na żywo, oraz przedmeczowej.

Nagrody zgarną osoby, które znajdą się na liście top 100 graczy z najwyższa ilością punktów.

  • za każdą wygraną złotówkę na zakładzie akumulowanym – 5 punktów
  • za każdą złotówkę wygraną na zakładzie pojedynczym – 3 złote
kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Gracze, którzy nie posiadają konta w Betclic, nie mogą wziąć udziału w konkursie. By to zmienić, mogą skorzystać z rejestracji i kodu promocyjnego KOD500, otrzymując nawet 500 złotych cashbacku.

Legalne funkcjonowanie bukmachera zapewnia zezwolenie Ministerstwa Finansów. Betclic posiada taki dokument i oferuje swoim użytkownikom w pełni bezpieczne typowanie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla nowych graczy w Etoto – 200% depozytu
Następny artykułKod promocyjny do STS daje 29 złotych bonusu bez depozytu
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.