Większość z obecnych na polskim rynku bukmacherów oprócz rozbudowanych promocji powitalnych dla nowych graczy oferuje również szereg promocji pobocznych takich jak choćby bonus za polecenie bukmachera swoim znajomym. Nie inaczej jest w przypadku Etoto, które wyróżnia się już samym bonusem na start (nowy gracz otrzymać może nawet 1040 złotych), ale w zanadrzu ma także kilka innych promocji, w tym także bonus w wysokości 50 złotych za polecenie.

etoto bonus
Promocje i bonusy bukmachera Etoto

System polecający Etoto

System polecający Etoto jest dość prosty – wystarczy wysłać znajomemu zaproszenie na email wraz ze spersonalizowanym linkiem, za pośrednictwem którego znajomy rejestruje się w serwisie Etoto (a tym samym ma możliwość skorzystać z bonusu powitalnego, czyli otrzymać do 1040 zł na grę) i droga do otrzymania 50 złotych jest już w zasadzie otwarta. Podobną promocje mają inni legalni bukmacherzy w Polsce jak Betclic czy STS.

Wystarczy, że znajomy dokona obrotu grając w serwisie za kwotę przynajmniej 300 zł po minimalnym kursie 2,20 (co bardzo dobrze uzupełnia się z wymogami niezbędnymi do obrotu bonusu startowego) i po zrealizowaniu tego etapu obie strony (zarówno osoba polecająca jak i polecana) otrzymują od bukmachera Etoto 50 złotych na grę. Co warte odnotowania – polecić w ten sposób usługi Etoto można nawet 10 osobom inkasując za każdą 50 złotych co daje w sumie 500 złotych dodatkowych środków na grę.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest to więc idealna okazja na zachęcenie znajomych do skorzystania z atrakcyjnego bonusu powitalnego samemu zarabiając przy tym dodatkowe środki. Co równie ważne – osoba polecana po wykorzystaniu bonusu startowego oraz bonusu 50 złotych z programu poleceń sama również zyska możliwość polecenia Etoto innym osobom. Mechanizm pozostaje taki sam jak za pierwszym razem. Warunki obrotu również.

Biorąc pod uwagę wysokość bonusu startowego (1040 złotych) oferta broni się sama, a możliwość zdobycia dodatkowych pieniędzy poprzez system poleceń jest tu jakby dodatkiem, z którego warto skorzystać skoro istnieje taka możliwość.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic w Polsce
Następny artykułBetclic zwiększa wygrane w polskiej lidze piłki nożnej nawet o 50%
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce