Podatki to coś, co spędza sen z powiek ludzi na całym świecie. A gdyby tak wymyślić sposób na ominięcie tej teoretycznie niemożliwej do ruszenia, formalności? Bukmacher Betfan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zdejmuje podatek dla swoich graczy.

W promocji mogą wziąć udział obstawiający, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera Betfan, posiadającego zezwolenie Ministerstwa Finansów. Osoby, które takiego konta jeszcze nie posiadają, mogą je w każdej chwili założyć na stronie organizatora.

Warunki przyznania premii w Betfan

Zwiększenie swojej wygranej o wartość podatku jest możliwe po spełnieniu poniższych warunków:

  • obstawieniu kuponu
  • na co najmniej 2 wybrane samodzielnie wydarzenia
  • po kursie łącznym co najmniej 2,00

Betfan zaznacza, że z chęcią przyzna wyższą, niż 14%, premię. 20% ekstra oferuje graczom, którzy obstawią na kuponie co najmniej 4 zdarzenia po łącznym kursie 4,00.

Kod promocyjny betfan
Darmowy kod promocyjny do Betfan

Bukmacher Betfan oferuje swoją promocję 24h na dobę, 7 dni w tygodniu bez żadnych innych warunków i kruczków prawnych.

Przypominamy, że wpisanie kodu promocyjnego ,,BETONLINE” podczas rejestracji u bukmachera Betfan, gwarantuje nawet 50 złotych freebetu w ramach gry bez ryzyka.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN bonusu i zakład bez ryzyka za wpisanie kodu w Betfan
Następny artykułPromocja dla nowych graczy w Etoto – 200% depozytu
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.