Typy bukmacherskie od innych czy własna intuicja – jak grać, żeby wygrywać?

Zaangażowałeś się w ten aspekt? Masz już zarejestrowane konto bukmacherskie online? Wybór finalnie padł na STS? Teraz zastawiasz się natomiast przede wszystkim nad tym, jak obstawiać, by notować istotnie dobre wyniki? Możesz grać typy bukmacherskie od innych. Sprawdź, kiedy jest to zasadniczo najbardziej wskazane. Nie ma jednak przeszkód, by obstawiać też swoje przewidywania…

Kiedy grać typy bukmacherskie od bardziej doświadczonych kolegów po fachu?

Zacznijmy jednak od tej pierwszej sytuacji… Analizujesz to zagadnienie? W tym momencie nie jesteś do końca zadowolony ze swoich wyników? Może zatem czas na chociaż drobne korekty? Generalnie typy bukmacherskie od innych są polecane w kilku sytuacjach. Załóżmy, że dopiero co założyłeś konto. Nie masz zatem jeszcze żadnego większego doświadczenia. Kolega doradził Ci STS. To zrozumiałe. Wszak możesz tutaj zainkasować wiele promocji. Może nie jest oferowany bonus bez depozytu w STS, ale wiele innych atrakcji. Chodzi np. o zakład bez ryzyka 100 PLN oraz o bonus wynoszący nawet 1500 PLN. Na co jeszcze można się zdecydować? Na dwie dyszki, jeśli chodzi o takie działy, jak Betgames oraz sporty wirtualne. Wybór STS jest zatem sensowny. Kiedy zaś grać tutaj typy bukmacherskie od innych? Jak dopiero startujesz, to lepiej jest obstawiać wskazówki od bardziej doświadczonych kolegów. Wówczas będziesz miał bowiem większe szanse na dobre wyniki. A przecież obecnie nie brakuje naprawdę bardzo pomocnych serwisów internetowych o tej tematyce. Kiedy jeszcze zastanowić się nad takim rozwiązaniem? Załóżmy, że nie masz w tym momencie odpowiednio dużo czasu na analizowanie. A jest to wymagane, by typy wchodziły. Poza tym to dobra opcja dla osób, które nie interesują się sportem, a chcą inwestować w zakłady.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Kiedy grać swoje typy bukmacherskie?

Tutaj panuje pełna dowolność. Nie wiesz gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie online i z jakich typów korzystać? Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy STS umożliwia bowiem swobodne obstawianie własnych typów. Kiedy się zaś na nie zdecydować? Jest to wariant przeznaczony dla osób doświadczonych. Masz już od dawna konto? Skorzystałeś kilka lat temu z promocji, w której można było zainkasować bonus bez depozytu w STS? Nie brakuje Ci wiedzy teoretycznej oraz praktycznej? Masz sporo doświadczenia i regularnie poprawiasz własne kwalifikacje? W kontekście sportu oraz zakładów bukmacherskich? Ponadto masz sporo czasu na dokładne, pieczołowite analizowanie rozmaitych wydarzeń? Jeśli tak, to możesz grać własne typy. Są bowiem spore szanse, że nie będziesz narzekać na uzyskiwane wyniki. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak często obstawiać?

Liczy się tutaj przede wszystkim jakość. Lepiej jest zatem przeanalizować od deski do deski jeden typ (i mieć spore przekonanie, że dane wydarzenie istotnie wejdzie), niż zagrać kilka opcji bez żadnej większej analizy. W tym drugim przypadku szanse na wygraną są raczej tylko matematyczne. Można bazować na szczęściu, ale w dłuższej perspektywie nie będziesz osiągał dobrych wyników. Zaleca się zatem rzadsze stawianie, które będzie jednak dokładnie przemyślane.

Poprzedni artykułCzym jest freebet w Betfan?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.