W Totolotku pojawiła się oferta specjalna, w której gracz otrzymuje nawet 50% stawki ekstra za typowanie 1/16 finału Totolotek Puchar Polski. Promocja obowiązuje do końca października 2019 roku! Warto poznać jej szczegóły, by nie stracić szansy na bonus.

Totolotek Puchar Polski - 50% stawki ekstra za typowanie 1/16 finału
Totolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra za typowanie 1/16 finału

Założenie konta bukmacherskiego to bułka z masłem. To nie tylko szansa na wygrane, ale również na dostęp do różnorodnej oferty promocyjnej u legalnych bukmacherów. Nie inaczej jest na www.Totolotek.pl – zweryfikowane staje się przepustką do ekstra kasy 🙂

Promocja Totolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra za typowanie 1/16 finału obowiązuje na zdarzenia live, oraz przedmeczowe.

Kupony kwalifikujące się do promocji w Totolotek 💰

Do bonusu kwalifikują się kupony:

  • pojedyncze
  • kombi
  • multiway

Minimalna stawka kuponu zaliczonego do akcji promocyjnej, wynosi 50 PLN. W przypadku obstawienia zakładu za taką właśnie sumę, stawka premii wyniesie 25 PLN, stanowiąc 50% wniesionych środków.

Na kuponach mogą zostać wytypowane tylko zdarzenia obejmujące wydarzenie Totolotek Puchar Polski, a dokładniej 1/16 finału.

Ważne jest, by gracz typujący zgodnie z regułami opisywanej promocji, korzystał ze środków własnych. Obstawianie za pieniądze pochodzące z nagród nie będzie liczyć się do bonusu.

Kiedy Totolotek wypłaci nagrodę?

Polski bukmacher Totolotek przyzna premię w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Nagroda może wynieść maksymalnie 50 PLN. Tak wysoka suma zostanie wypłacona, pod warunkiem obstawienia kuponu za 100 PLN i więcej.

STS - freebet, kod promocyjny, promocja
STS – freebet, kod promocyjny, promocja

Do kiedy trwa promocja Totolotek Puchar Polski?

Promocja na Totolotek Puchar Polski obowiązuje w dniach 29-31 października 2019 roku zarówno na www.Totolotek.pl, jak i na mobilnej wersji strony, oraz w aplikacji na smartfony.

Z promocji wykluczono:

  • mechanizm cashout
  • kupony zanulowane
  • wydarzenia powtarzające się

Warto pamiętać o tym, że rozpoczęcie typowania konkursowego na danym kanale (np. w aplikacji), wymaga kontynuowania zabawy w tym samym miejscu.

Jednokrotny obrót zdobytymi środkami bonusowymi jest konieczny do swobodnego rozporządzania nagrodą. Minimalny kurs ustalono na 2,00. Bonus ważny jest 30 dni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZbiór porad i ciekawostek bukmacherskich
Następny artykułNowi gracze w Betfan otrzymają Pakiet Pudziana 3000
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.