Oferta bukmacherów dostępna na rynku jest bardzo do siebie zbliżona. Aby przyciągnąć klienta trzeba dziś coś więcej – atrakcyjnych promocji i bonusów. Najpopularniejsze to bonus od depozytu, cashback oraz freebet. Sprawdź, na czym polegają.

promocje bukmacherskie
Jakie promocje bukmacherskie oferuja legalni bukmacherzy 2019?

Promocje legalnych bukmacherów online

Rozpoczynając swoją zabawę z bukmacherką warto rozpocząć od sprawdzenia oferowanych przez nich bonusów. Może być to bardzo opłacalne, bo gracz ma możliwość wygrania pieniędzy nie ryzykując ani złotówki.

„Zawsze korzystam z promocji jakie dają legalni bukmacherzy, najczęściej są to bonusy do depozytów ale także darmowe zakłady i freebety.” – typer ze strony betonline.net.pl

Jeszcze przed postawieniem pierwszego zakłady można liczyć na bonus od depozytu, czyli tak zwany bonus powitalny. To promocja o prostych regułach – wpłacasz jakąś kwotę, a ona zostaje powiększona, zazwyczaj dwukrotnie. To szansa na zgarnięcie dużej dodatkowej gotówki na wirtualnym koncie. Standardowo bonus ten wynosi aż 1000 zł, ale nie trudno znaleźć lepszą ofertę. Pisaliśmy niedawno jak obrócić bonus powitalny do legalnych bukmacherów.

„Najbezpieczniejszym” bonusem jest natomiast cashback, czyli zwrot pieniędzy. Tu kwoty są już mniejsze, bo sięgają rzędu 100-200 zł. Gracz obstawia zakład, za który – w razie przegranej  – pieniądze zwróci mu sam bukmacher. Na jego konta wpłynie cała kwota, jaką musiał wpłacić na zakład.

Gracz nie ponosi więc żadnego ryzyka straty środków finansowych. Co więcej – może wpłacić depozyt, przegrać, dostać zwrot i bezproblemowo wypłacić pieniądze na bankowe konto. Promocja ta dotyczy wszystkich zakładów, prostych oraz złożonych.

Cashback tylko nieznacznie różni się od ostatniego z bonusów, a mianowicie freebet.  To tak zwany „zakład bez ryzyka” czy inaczej „darmowy zakład”. Nie wymaga on nawet wpłaty depozytu.

Na wirtualne konto gracza wpływa pewna pula środków przyznanych przez bukmachera, którą gracz musi  przeznaczyć na postawienie zakładu. Jeśli wygra na jego koncie zostaje zysk z wygranej, zaś kwota zakładu wraca do kasyna. To coś w rodzaju pożyczki na zakład.

Poprzedni artykułSurebety – co to konkretnie jest?
Następny artykułNajpopularniejsze dyscypliny w zakładach bukmacherskich
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce