Multi+ to rodzaj premii, która dodawana jest do zwycięskich kuponów wielokrotnych z co najmniej 5 zdarzeniami. Główna zasada brzmi: im więcej grasz, tym więcej bonusu otrzymasz.

premia w betclic
Multi+ w Betclic – nawet 50% więcej

Betclic przyznaje nagrodę jako procentową część wygranej. Oznacza to, że wygrana zwiększa się wraz ze wzrostem ilości zakładów. Tak prezentują się wartości procentowe wygranej więcej w stosunku do ilości zakładów:

  • 5 – 7%
  • 6 – 14%
  • 7 – 20%
  • 8 – 25%
  • 9 – 30%
  • 10 – 35%
  • 11 – 40%
  • 12 – 45%
  • 13 i więcej – 50%

Dobra wiadomość jest taka, że premia nie podlega warunkowi obrotu. Można z niej korzystać bez żadnych ograniczeń wynikających z konieczności zagrania dwu, czy trzykrotnością wartości, co często można spotkać u konkurencji.

Warunki promocji piłkarskiej w Betclic
⚽⚽⚽

Użytkownik legalnego bukmachera Betclic, posiadający aktywne konto bukmacherskie, który postawi kupon wielokrotny na weekendowe mecze piłkarskie, otrzyma dodatkową wygraną – nawet 50% wygranej więcej!

betfan kod promocyjny
Betfan – kod promocyjny BETONLINE

Osoby nieposiadające konta bukmacherskiego, mogą je w każdej chwili założyć na oficjalnej stronie Betclic. Rejestracja jest w pełni darmowa.

Promocja obowiązuje na dowolne mecze z oferty piłki nożnej. Minimalna liczba zakładów na kuponie – 5. Minimalny kurs zdarzenia – 1,20. Tyle wystarczy, by cieszyć się ekstra kasą od Betlic.

Do akcji promocyjnej Multi+ wliczają się zakłady przedmeczowe i „na żywo” w ramach wszystkich dyscyplin, zawodów i imprez sportowych, w których kursy każdego zdarzenia wynoszą nie mniej, niż 1,20.

To nie wszystko, Betclic oferuje graczom zakład bez ryzyka (cashback) do kwoty 500 PLN. Żeby go odebrać należy podczas rejestracji konta wpisać w Betclic kod promocyjny: KOD500


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia w STS za wytypowanie czterech kuponów po 11 złotych
Następny artykułKornery – eToto wypłaca freebet o wartości 25 PLN za błędne typowanie sumy rożnych
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.