Nowi gracze mogą odetchnąć z ulgą. Jeden z legalnych bukmacherów wychodzi do nich z promocją, o jakiej można było do tej pory pomarzyć.

Premia powitalna w Etoto
Promocja dla nowych graczy w Etoto – 200% depozytu

Etoto z myślą o nowo zarejestrowanych użytkownikach, przygotowało premię od pierwszej wpłaty. Za swój pierwszy depozyt, gracz otrzyma nagrodę w postaci 200%.

200% bonusu u bukmachera Etoto

Zasady działania promocji są bardzo proste, dlatego posłużenie się przykładami z życia będzie najsensowniejsze.

Za zdeponowane 20 złotych, gracz otrzyma od Etoto premię w postaci 40 złotych (200%), co ostatecznie da mu 60 złotych (3-krotność depozytu) na obstawianie.

Za przelane 50 złotych, nowy użytkownik Etoto zgarnie bonusowe 100 złotych i zagra w sumie za 150 złotych.

Za pierwszy depozyt na poziomie 100 złotych, Etoto przeleje 200 złotych premii, dając 300 złotych środków na wykorzystanie.

Warto pamiętać o tym, że promocja obowiązuje tych graczy, którzy założyli konto po 1 sierpnia 2019 roku, a maksymalna suma wypłacanych nagród wynosi 200 złotych.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w Etoto
⬇️😎🔥

  • czterokrotny obrót środkami zdeponowanymi i bonusem
  • po kursie zdarzeń pojedynczych minimum 2,20
  • i wielokrotnych 2,20 (gdzie za jedno zdarzenie kurs nie może być mniejszy, niż 1,50)
Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

W akcji biorą udział zakłady na zdarzenia live lub przedmeczowe. Zakłady muszą być rozliczone jako wygrane, lub przegrane (nie anulowane).

Zezwolenie Ministerstwa Finansów to dokument, jaki jest gwarantem bezpieczeństwa i zgodności z prawem. Legalny bukmacher Etoto może poszczycić się takim właśnie odznaczeniem.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Betfan można grać bez podatku
Następny artykułWyzwanie Mistrzów w Betclic – do wygrania wartościowe nagrody
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.