Dla nowych graczy, którzy podczas rejestracji zaznaczą odpowiednią opcję, bukmacher STS przygotował fantastyczną ofertę. Po wpłaceniu środków na konto, organizator wypłaci obstawiającemu 100% premii.

By uzyskać premię, należy podczas rejestracji wyrazić chęć otrzymania bonusu. Zaznaczając ,,chcę otrzymać swój bonus startowy”, można zyskać szansę na nawet 1200 złotych nagrody.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty, bukmacher STS na bonusowe konto gracza przesyła równowartość wpłaconej kwoty. Przykładowo – przelewając na konto 1200 złotych, otrzymujemy 1200 złotych premii.

Warunki wypłaty bonusu w STS

Uwaga! By wypłacić wygrane środki, należy obrócić trzykrotnością przyznanej sumy po kursie co najmniej 1,91. Przykładowo – jeżeli na konto bonusowe zostanie przekazane 900 złotych, trzeba obrócić sumą 2700 złotych.

Kupon biorący udział w bonusie powitalnym, musi być rozliczony jako wygrany. To jeden z warunków promocji!

Darmowy kod promocyjny STS

Zakłady wyłączone z promocji STS

Warto pamiętać o tym, że zakłacy typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane, nie biorą udziału w promocji.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusowe 60 złotych premii na Tenisa w Betclic
Następny artykuł50 PLN bonusu i zakład bez ryzyka za wpisanie kodu w Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.