W kolejnej edycji Kasomanii w Totalbet w puli nagród znajduje się aż pół miliona złotych. By znaleźć się na liście zwycięzców, należy dać szansę szczęściu 🙂

Pół miliona złotych w puli Kasomanii w Totalbet
Pół miliona złotych w puli Kasomanii w Totalbet

W puli loterii Totalbet znajduje się pół miliona złotych. Każdego miesiąca na konta graczy przekazywane są 94 tysiące złotych. Co tydzień organizator nagradza 9 tysiącami użytkowników, którzy dali szanse szczęściu. Nagroda główna wynosi 30 tysięcy złotych. Poza gotówką, bukmacher oferuje fanty w postaci 10 i 50 PLN freebetu.

Czas obowiązywania promocji w Totalbet

Promocja w Totalbet została uruchomiona 1 września 2019 roku. Kolejna edycja Kasomanii kończy się 30 listopada 2019 roku. W walce o pół miliona biorą udział gracze posiadający aktywne konto bukmacherskie na www.Totalbet.pl.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zwiększyć szanse w loterii w Totalbet?

Zwiększenie szans w loterii Kasomania jest możliwe i bardzo proste. Dodatkowe losy można uzyskać dzięki zastosowaniu poniższych wskazówek:

  • typowanie kuponów AKO (wielokrotnych) z co najmniej 4 zdarzeniami (losy x2)
  • wzięcie udziału w poprzednich edycjach loterii (5+5)
  • regularna gra (każdego dnia tygodnia za stawkę co najmniej 25 PLN) (losy x2)

W tym szczególnym przypadku promocje podlegają łączeniu. Losy kumulują się, dzięki czemu szanse wielokrotnie się zwiększają.

Przykładowy podział losów w Kasomanii w Totalbet:

losy
Podział losów w Totalbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowy bonus w Totalbet – nawet 51% wygranej ekstra
Następny artykułCashback 10% na mecze siatkówki w Pucharze Świata
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.