Pakiet Pudziana 3000 to najnowsza oferta powitalna dla graczy dołączających go grona użytkowników Betfan. W przypadku pierwszych trzech depozytów, wygrana zostanie powiększona nawet dziesięciokrotnie.

Nowi gracze w Betfan otrzymają Pakiet Pudziana 3000
Nowi gracze w Betfan otrzymają Pakiet Pudziana 3000

Posiadanie aktywnego już konta bukmacherskiego daje codzienne korzyści. Jednak to założenie nowego profilu, daje szansę na skorzystanie z pakietów powitalnych dla nowych użytkowników. Za rejestrację na www.Betfan.pl, bukmacher przyznaje 10 – krotny mnożnik wygranej.

Betfan – jak grać w promocji Pakiet Pudziana 3000? 💪👇

Pierwszym warunkiem jest dokonanie depozytu na kwotę minimum 20 PLN. Drugim – obrócenie równowartością pierwszego depozytu po kursie nie niższym niż 2,00. Trzeci warunek dotyczy otrzymania bonusu od trzech pierwszych depozytów (10% od każdej wpłaty -maksymalnie 100 PLN) i obrócenia premią zgodnie z zasadami organizatora (poniżej).

By móc wypłacić środki pochodzące z nagród, należy obrócić nimi po kursie pojedynczego zdarzenia na poziomie nie niższym, niż 1,45. Dodatkowym warunkiem jest obstawienie co najmniej 2 zdarzeń na zakładzie.

Dokonanie trzech wpłat na BetKonto, uprawnia gracza do odbioru:

  • 10% pierwszej wpłaty
  • 10% drugiej wpłaty
  • 10% trzeciej wpłaty

Spełnienie wszystkich powyższych warunków akcji gwarantuje, że w razie przenoszenia środków z konta bonusowego na główne, zastosowany zostanie mnożnik x10.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Kto otrzyma Pakiet Pudziana 3000 w Betfan? 🤔

W Betfan tylko nowi gracze w Betfan otrzymają Pakiet Pudziana 3000. Jest jeszcze jedna świetna wiadomość. Z bonusu można skorzystać trzykrotnie!

Jeśli gracz zdobędzie na koncie bonusowym na www.Betfan.pl np. 300 złotych, w momencie przenoszenia środków, mnożnik x10 zwiększy kwotę wygranej do 3000 złotych. 10% będzie wygraną, z kolei pozostałe 90% – nagrodą uzyskaną ze sprzedaży premiowej.

Obrót bonusem w Betfan

Dokonanie obrotu na saldzie bonusowym za 5-krotność nagrody, uprawnia do wypłaty środków pochodzących z nagród. Zagrany kupon musi mieć co najmniej 2 zdarzenia i kurs każdego z nich – minimum 1,45.

W promocji nie liczą się zdarzenia, w których dostępna jest opcja cash-out. Betfan bonus jest ważny 30 dni od czasu aktywacji premii.

1000 PLN to maksymalna wartość bonusu, na podstawie którego BetFan przyzna premię.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra za typowanie 1/16 finału
Następny artykułBonus King Size w Totolotek – nawet 66% wygranej ekstra za zakłady kombinacyjne
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.