Granie u bukmachera zwykle dzieli graczy na dwie kategorie – na tych, co przegrywają swoje pieniądze, oraz na tych, co ogrywają bukmachera z kasy. Zazwyczaj jednak zdarza się tak, że więcej osób należy właśnie do tej pierwszej kategorii, ale skoro to czytasz, to zapewne chcesz się dowiedzieć, jak zacząć ogrywać bukmachera, czyż nie? Dlatego też dziś dowiesz się, jak grać u bukmachera, aby wygrywać!

Najlepsze porady – jak grać u bukmachera!

Pandemia zmieniła zasady

Wiele osób nie zdaje sobie, że pandemia poczyniła wielkie zmiany w świecie zarówno sportu, ale również i bukmacherki. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie uczestniczyć w meczu w tym okresie, to także dlatego, że największy sezon sportowy się skończył. Nie jest haniebnym stawiać teraz tylko dla zabawy, bo ten rok wcale nas nie zrujnuje. Trudno jest znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, bo przed pandemią sezon piłkarski to doskonały czas na zakłady sportowe, ale nadchodzą zmiany. W końcu polscy bukmacherzy podwyższyli swoje marże znacznie, dlatego musisz szukać innych sposobów na to, aby wygrywać u bukmachera.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fora online

Fora bukmacherskie to świetny sposób na poznanie ludzi, którzy mogą nam pomóc w obstawianiu zakładów, nie wspominając o tym, że możesz spotkać kogoś jako swojego mentora lub pomóc w ulepszeniu stylu gry. Pamiętaj jednak, że niektóre osoby na forum gry mogą nie chcieć Ci pomagać, a jedynie cieszyć się Twoim zainteresowaniem i wodzić cię za nos. Może się to wydawać głupie, ale korzystanie z tablicy bukmacherskiej to świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o danym zakładzie (oczywiście, o ile jest on wystarczająco popularny do dyskusji). Z drugiej strony na danym forum może być ktoś, kto wie więcej o danym zespole, a może nawet znajdować się w tym samym gronie, co osoby, które wezmą udział w zawodach. W końcu nie musisz nosić munduru drużyny, ale potrzebujesz masażysty, a nawet woźnego. Dlatego warto zajrzeć na słynne fora bukmacherskie, na których można czasem „poszukać” bardzo ciekawych informacji, które bukmacher może gdzieś po drodze przeoczyć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Rozbij swoje zakłady na mniejsze

Jest to oczywiste dla doświadczonych graczy, ale nie dla nowicjuszy. Dlatego warto ustawić odpowiedni limit, aby w przyszłym miesiącu uratować sobie drogę na przetrwanie. Ponadto pamiętaj, że aby nie stawiać za dużo, możesz również ustawić limity, takie jak liczba zakładów lub kwota zakładów miesięcznie. To świetny sposób na ograniczenie swoich ambicji, ponieważ w przeciwnym razie możesz łatwo dokonać błędnych obliczeń – w końcu gra jest zaprojektowana tak, aby to buk wygrał – ty tylko czasami wygrasz. Dlatego nawet jeśli minął pewien okres czasu (nawet jeśli każda z twoich wskazówek jest poprawna), stawiaj zakłady z umiarem. Później to już tylko zależy od ciebie, jak do tego podejdziesz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułU kogo można obstawiać wirtualne sporty?
Następny artykułJakie są najłatwiejsze sposoby na wygraną na zakładach wirtualnych?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.