Typowanie zakładów sportowych może być naprawdę świetnym nowym hobby, jednakże większość osób tak naprawdę zaczyna to robić z powodu nudów. Czy więc typy sportowe mogą być świetnym sposobem na to, aby się rozerwać?

Najlepsze porady dla tych, co typują zakłady sportowe w wakacje!

Pamiętaj, że typy to hobby dla zdecydowanych ludzi

Najsampierw chcemy przedstawić Ci tu brutalną prawdę. Jeśli liczysz na to, że na zakładach bukmacherskich będziesz zarabiał tyle, aby się utrzymać, przy okazji siedząc na ,,4 literach” i nie robiąc nic – to raczej źle trafiłeś. Nie da się zarabiać na czymś, jeśli nie mamy ekspertyzy na dany temat. Naturalnie, jeśli masz ochotę obstawić sobie od czasu do czasu, to najlepiej będzie jeśli będziesz obstawiał zakłady specjalne. Nie wymagają one jakiejś wyjątkowej ekspertyzy, na dodatek bardzo łatwo możemy dorobić sobie jakieś grosze do domowego budżetu. Jeśli jednak masz ochotę bawić się, i masz trochę wolnego czasu i gotówki, zawsze możesz spróbować typować zakłady pojedyncze. W ten sposób masz o wiele większą szansę na wygraną, przez co nie będziesz musiał się bać, że stracisz wiele, a być może, odpowiednio zarządzając środkami, dasz radę ugrać co nieco.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady specjalne

Każdy doświadczony typer prawdopodobnie słyszał o czymś takim jak zakłady specjalne, jednakże w środowiskach graczy są one uznawane za typy dla osób, które za wiele z bukmacherką nie mają. To zrozumiałe, ponieważ zakłady specjalne polegają, na obstawianiu czegoś nietypowego. Przykładem może być tu na przykład kiedy skończy się epidemia, bądź też kto będzie następnym premierem Wielkiej Brytanii. Oczywiście jedyne co ogranicza bukmachera, to wyobraźnia, oraz popularność danego wydarzenia. W końcu nikt nie ma ochoty obstawiać, kiedy skończą się zbiory buraków w Borucinku małym, czyż nie?

Legalni bukmacherzy

Trzeba przyznać, że istnieje kilku bukmacherów, którzy mimo braku posiadania licencji, nadal starają się oferować swoje usługi w krajach takich jak Polska. Jednakże pamiętaj o tym, że jeśli zostaniesz zwiedziony ich bonusami, oraz tym co oferują, to najprawdopodobniej pewnego dnia przyjdzie ci zapłacić za to karę. Dlatego też, miej na uwadze to, że mimo iż może Polskie firmy bukmacherskie nie oferują aż tak ,,świetnych” bonusów bukmacherskich jak te zagraniczne, to zdecydowanie lepiej jest grać właśnie u nich. A z jakiego powodu? – To proste, ponieważ w ten sposób nie musimy martwić się o nasze dane, które prawnie muszą zostać odpowiednio zabezpieczone. W końcu kradzież tożsamości to coraz większy problem, z racji tego że więcej osób umieszcza swoje dane w miejscach, gdzie tego robić się nie powinno.

Typy sportowe powinny zostać na zawsze w rejonach zabawy

Jeśli chcemy, aby nasze życie nie legło w ruinie, zdecydowanie lepszym pomysłem jest zadbanie o ograniczenie tego, ile wydajemy na zakłady bukmacherskie. Wiadomo, każdy chce wygrywać i wygrywać, ale na to właśnie czeka bukmacher. W końcu trzeba powiedzieć sobie prawdę – głównym celem bukmachera jest to, żeby twoje pieniądze zostały w jego kieszeni – a nie na odwrót. Dlatego też dobrym pomysłem jest ustawienie limitu na ilość typów, które możemy obstawić na miesiąc, oraz nie przekraczanie tego, abyś pewnego dnia nie obudził się jako bankrut.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady online – i wygrywać?
Następny artykułCiekawe zakłady, jakie możemy obstawiać u bukmacherów
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.