Betclic to firma bukmacherska, która powstała w 2005 roku we Francji. Założył ją Nicolas Beraud wraz ze swoim współpracownikiem. Początkowo wkład własny mężczyzny w nowo powstałe przedsiębiorstwo wynosił 3 miliony euro. Wrodzone zdolności do prowadzenia biznesów spowodowały, że zainwestowane w Betclic pieniądze, szybko mu się zwróciły. Betclic stał się jednym z najważniejszych bukmacherów na francuskim rynku, co spowodowało, że zakupem tego przedsiębiorstwa zainwestowali się inwestorzy. Do Francuza zgłosił się inwestor, firma Mangas Gaming, która za wykup 75% udziałów zaproponowała mu kwotę 50 milionów euro – mężczyzna szybko się zgodził. Od tej pory Betclic rozwija się jeszcze dynamiczniej niż wcześniej. Zauważalne jest to również w Polsce, ponieważ od niedawna bukmacher ten świadczy także usługi w naszym kraju. W poniższym artykule opisujemy najważniejsze aspekty oferty tego bukmachera. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje się zarejestrować w Betclic. 

betclic bukmacher online w polsce
Legalny bukmacher Betclic w Polsce – oferta zakładów, promocje i bonusy za darmo

Jak do startu w Polsce przygotował się Betclic?

Bukmacher Betclic przed startem w Polsce dobrze rozeznał rynek. Firma dobrze wie, że znacząca część graczy lubi realizować zakłady bukmacherskie za pomocą smartfonów i tabletów. Z myślą o wszystkich tych osobach stworzył więc responsywną stronę internetową (dopasowaną do potrzeb telefonów komórkowych i tabletów) oraz aplikację mobilną. Aplikacja mobilna daje nam możliwość obstawienia zakładów bez wychodzenia z domu w telefonie komórkowym oraz korzystania ze specjalnych promocji dedykowanych użytkownikom tych urządzeń. Gorąco zachęcamy do pobrania aplikacji mobilnej Betclic!

Betclic zadbał również o to, aby w jego ofercie w Polsce znalazły się również transmisje na żywo – i tak w Betclic możemy oglądać mecze ze wszystkich dyscyplin sportowych cieszących się największą popularnością – nie tylko w wersji stacjonarnej, ale także w wersji mobilnej. 

Oferta bukmachera Betclic dla nowo zarejestrowanych graczy

Bukmacher Betclic na tę chwilę nie posiada mocno rozbudowanej oferty skierowanej do nowo zarejestrowanych graczy. Tak naprawdę jest ona bardzo uboga. Na uwagę zasługuje przede wszystkim brak kodów rejestracyjnych – dzięki nim rejestrując się, można uzyskać szereg dodatkowych profitów. Jeśli Betclic chce podbić polski rynek zakładów bukmacherskich, z całą pewnością powinien wprowadzić możliwość rejestracji z kodami promocyjnymi. Dzięki temu z pewnością znacząco zwiększy się liczba jego użytkowników.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Sprawdźmy zatem, na co w chwili obecnej można liczyć rejestrując się w zakładach bukmacherskich Betclic. 

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic to główna akcja promocyjna skierowana do nowo zarejestrowanych graczy tego bukmachera. Warto nadmienić, że znacząca większość polskich legalnych bukmacherów online również organizuje tę promocję. Zasady tej akcji promocyjnej są naprawdę banalne – wystarczy, że złożymy swój pierwszy depozyt na koncie bukmacherskim do kwoty 1000 złotych, a Betclic powiększy naszą gotówkę o 100%. Zatem jeśli zdecydujemy się wpłacić okrągły tysiąc złotych, Betclic na nasze konto bukmacherskie doda drugi tysiąc. Prawda, że bardzo atrakcyjna oferta? Na korzyść Betclica działa również fakt, że prowadzi on bardzo łagodną politykę w zakresie wymogów obrotowych i kursowych. Dzięki temu z pewnością wiele osób zdecyduje się na utworzenie konta w tej firmie. 

Oferta dla stałych graczy Betclic

Stali gracze bukmachera Betclic mogą liczyć na o wiele większą liczbę promocji. Poniżej opisujemy najważniejsze z nich. 

Lepsze Kursy bukmacherskie

Jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji w Betclic. Jej zasady są bardzo proste. Każdego dnia firma na swojej witrynie internetowej zamieszcza listę zakładów objętych podwyższonymi kursami. 

Zaproś znajomego 

Kolejna ciekawa promocja w Betclic, dzięki której za zaproszenie do gry znajomych można zyskać nawet dodatkowe 100 złotych na zakłady online!

Poprzedni artykułPZbuk Polski bukmacher internetowy
Następny artykułW Etoto za polecenie znajomego bonus 50 PLN
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce