Kody bonusowe w zakładach bukmacherskich są bardzo dużym ułatwieniem dla początkujących graczy i nie tylko. Niektóre kody promocyjne oferują dodatkowe korzyści w postaci bonusów bez depozytu, freebetów itp. Aby lepiej zrozumieć ich działanie, warto wyszczególnić kilka rodzajów kodów bonusowych, które są stosowane u legalnych bukmacherów online.

kody bonusowe za darmo
Kody bonusowe u legalnych bukmacherów internetowych w Polsce

Bonus na start bez depozytu

Niektóre kody bonusowe umożliwiają nam rozgrywkę nawet bez depozytu na start. To idealne rozwiązanie szczególnie dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z bukmacherem online i chcą sprawdzić swoje siły, grając bez wpłacania depozytu. Grając za bonus na start, nie musisz wpłacać własnych pieniędzy, bukmacher udostępnia ci określoną kwotę na rozpoczęcie przygody typera. Dzięki temu nie ryzykujesz utraty własnych środków, a możesz sprawdzić swoje możliwości.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dopiero potem dokonać wpłaty własnych środków. Darmowe środki na start określane są bardzo często jako „Freebet” i aby je uzyskać musisz założyć konto u danego bukmachera przy użyciu odpowiedniego kodu bonusowego.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka

Jednak kody bonusowe na start to nie jedyne rozwiązanie. Można również spotkać tzw. zakłady bez ryzyka dla nowych graczy. Na czym polegają? Jak sama nazwa wskazuje, taki zakład nie jest ryzykowny dla gracza, ponieważ nie można go przegrać. Jeśli gracz poprawnie wytypuje wynik danego zakładu, wtedy otrzyma wygraną sumę. Jeśli gracz dokona błędnego typowania, postawione pieniądze wrócą na jego konto.

Zwrot ten określany jest mianem „cashback”. Tego typu zakład bonusowy to kolejne wielkie ułatwienie dla początkujących bukmacherów. Nie musisz się obawiać o utratę środków, ponieważ masz pewność otrzymania zwrotu. Zakłady bez ryzyka często zamiennie nazywa się bonusami powitalnymi. Wiele bukmacherów oferuje graczom bonus powitalny, aby mogli poznać w szczegółach działanie strony danego bukmachera. Przy okazji można oczywiście wzbogacić stan swojego konta.

Warto pamiętać o tym, by kody bonusowe przepisywać dokładnie tak, jak są podane. Ważne jest podanie odpowiedniej wielkości liter oraz zastosowanie innych wymaganych znaków. Kody bonusowe przypominają kody wymagane przy rejestracji na portal lub forum, które mają sprawdzić, czy jesteśmy człowiekiem, czy robotem spamującym. Oczywiście mechanizm wpisywania kodów oraz wielkość bonusów zależą bezpośrednio od danego bukmachera i mogą się zmieniać.

Kody bonusowe – czy to się opłaca?

Kody bonusowe w zależności od rodzaju służą do grania bez wpłaty własnej na start lub mogą również aktywować zakłady bez ryzyka. W obu przypadkach gracz, rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherem, nie może stracić swoich pieniędzy. W przypadku darmowego depozytu na start, nawet jeśli gracz źle wytypuje wynik, to straci nie swoje pieniądze, tylko te, które udostępnił bukmacher.

Natomiast jeśli gracz korzystał z zakładu bez ryzyka, to również nie straci swoich pieniędzy, albowiem nawet jeśli przegra zakład, postawiona kwota wróci na jego konto u bukmachera. Jeśli jakiś bukmacher udostępnia kody bonusowe, to naprawdę warto z nich skorzystać, nawet jeśli mamy spore doświadczenie w obstawianiu zakładów sportowych. To nic nie kosztuje, a można tylko zyskać.

Poprzedni artykułPolska liga typerów online
Następny artykułZakłady bukmacherskie na piłkę nożną
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce