Typowanie zakładów bukmacherskich jest naprawdę ciekawym zajęciem, w końcu na naszej pasji możemy sobie dorobić. Jednakże jak zacząć z typowaniem zakładów bukmacherskich? Tego dowiecie się już za chwilę!

Jak się typuje zakłady bukmacherskie online? – Poradnik bukmacherski

Znajomość gry


Dla każdego doświadczonego typera znajomość gry jest bardzo ważna, z racji tego że nasi faworyci często stosują różne taktyki gry, a przecież, skoro sami je kiedyś stosowaliśmy (zakładając że uprawialiśmy kiedyś sport), to jeśli to spostrzeżemy, to od razu będziemy wiedzieć co dana drużyna zrobi następnie, nieprawdaż? Takie przewidywanie ruchów jest nam wyjątkowo potrzebne, z racji tego że musimy przecież ograć bukmachera aby wygrać, czyż nie? Następnie, musimy wiedzieć, czy w ogóle lubimy dany sport który chcemy obstawiać? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z jego typowania. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta, przecież jeśli czegoś nie chcemy robić, to automatycznie będziemy starać się tego unikać. Można to porównać do załatwiania czegoś w urzędzie. No przecież nie mamy ochoty czekać godzinami, aż znudzona pani w okienku załatwi naszą sprawę, no ale wiadomo że tutaj musimy to załatwić, a obstawianie zakładów bukmacherskich to nasze ,,przyszłe” hobby, nieprawdaż? Jeśli chcemy typować zakłady bukmacherskie bez znajomości co to w ogóle są zakłady bukmacherskie, oraz bez wiedzy jakie istnieją rodzaje typów bukmacherskich, to po prostu nigdy nie ogramy bukmachera.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Albo po prostu dopiero wygramy, ale po czasie jak już się dowiemy w praktyce, no ale po co marnować swoje pieniądze? Obstawianie zakładów bukmacherskich zawsze budziło w nowych typerach wiele emocji, jednakże z racji tego że w grę wchodzą pieniądze, te emocje są ponadto podkręcone. Dlatego też, chcemy tutaj chwilę porozmawiać o uzależnieniach. O wiele bardziej narażone na uzależnienie są osoby które uważają, że zakłady bukmacherskie to sposób na życie, a nie zabawa. Ludzie ze stabilną pracą, dobrymi kontaktami społecznymi są o wiele mniej narażeni na uzależnienie od zakładów bukmacherskich, z racji tego że uznają hazard za zabawę.

Mity o bukmacherce

To nieprawda, że dobrzy gracze nie przegrywają. Po prostu przegrywają rzadziej, niż reszta typerów. Obecność takich czynników jak szczęście czy losowość w zakładach sportowych oznacza, że nawet najlepsi typerzy mogą się czasem pomylić. Myślenie, że za wszelką cenę powinniśmy unikać przegranych jest jednym z błędnych przekonań, których na pewno powinniśmy unikać. Dlatego też, jako nowy gracz zakładów bukmacherskich ważne jest to, abyśmy używali swojego rozumu, ponieważ tylko w taki sposób będziemy w stanie ,,pokazać bukmacherowi, gdzie jest jego miejsce”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online a Polski sport
Następny artykułChcesz zacząć typować zakłady na sport – ale nie wiesz jak?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.