Przygotowanie do swojego pierwszego zakładu może być bardzo uciążliwe, jednakże z drugiej strony może ono przysporzyć nam wielu zalet w postaci wygranej. Jak więc przygotować się na swój pierwszy zakład? Co musisz zrobić, aby wygrywać? O tym – I więcej już za chwilę!

Jak przygotować się na swój pierwszy zakład? – Poradnik

Najpierw dowiedz się, czym są kursy bukmacherskie

Kurs bukmacherski to nic innego, jak coś co potencjalnie mówi ci o twojej szansy na wygraną. Mówimy ,,potencjalnie” z racji tego, że tak naprawdę nie da się określić, czy bukmacher nie będzie zmieniał kursu z tym, jak długo zakład potrwa, czy też nie okaże się, że wynik będzie zupełnie inny. Pamiętaj, że to, ile pieniędzy wygrywasz, nie zależy tylko I wyłącznie od kursów bukmacherskich – ponieważ istnieją różne modyfikatory kursów, z czego sztandarowym przykładem jest tutaj bonus bukmacherski, który możesz otrzymać przy rejestracji u bukmachera. Ciekawostką jest to, że czasami nawet jeśli kursy są niskie, o ile postawimy odpowiedni zakład, może to przynieść nam większy dochód, o ile odpowiednio zakombinujemy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Zanim podejmiesz ryzyko

To zrozumiałe, że chcesz zacząć obstawiać wszystko jak najszybciej, jednakże z drugiej strony powinieneś pamiętać o tym, że im szybciej będziesz próbował obstawiać zakłady, tym bardziej się to na tobie odbije. Niestety, ale gdy obstawiasz na szybko, to tylko gorzej dla ciebie, ponieważ w takim wypadku nie będziesz w stanie zadbać o to, aby dowiedzieć się dosłownie wszystkich szczegółów na dany temat. Dlatego też pomyśl przed tym, czy aby na pewno warto jest postawić ten zakład, przed tym jak nie wykonasz żadnej analizy bukmacherskiej.

Jeśli już o tym rozmawiamy – analiza bukmacherska

Niestety, ale żeby zrobić poprawną analizę bukmacherską, to musisz się namęczyć. To nie takie proste, ponieważ w końcu trzeba pomyśleć o dosłownie wszystkim. Zróbmy sobie na przykład taką analizę meczu piłki nożnej, z dowolnej ligi. Na początek, musimy wziąć pod uwagę to, jakie składy wystawiły drużyny. Jakich mają rezerwowych. Czy grają na wyjeździe, czy też nie. Jaka jest pogoda, kto sędziuje, I tak dalej I tak dalej. Wydaje się to całkiem nieciekawe, prawda? No niestety, ale jeśli chcesz zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli dowiesz się wszystkich tych rzeczy już na starcie. Naturalnie nie każda informacja będzie dla ciebie do złapania, dlatego też zdecydowanie lepiej będzie, jeśli postarasz się dowiedzieć jak najwięcej o twojej wytypowanej przez ciebie drużyny. Zastanawiasz się – jak możesz to zrobić? To proste!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Na forach bukmacherskich dowiesz się bardzo wielu rzeczy związanych z twoimi zakładami, o ile są wystarczająco popularne. Wielu graczy lubi dzielić się wiedzą, jednakże w większości przypadków to informacje, które średnio się przydają przy typowaniu, dlatego też musisz się nauczyć, które wiadomości ci się przydadzą, a które warto jest odrzucić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCiekawe zakłady, jakie możemy obstawiać u bukmacherów
Następny artykułBukmacherka – Poradnik krok po kroku dla nowych graczy
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.