Życie często prowadzi nas w różne miejsca. Ale zacznijmy inaczej. Piłka ręczna to sport, który ma bardzo wielu fanów na całym świecie, chociaż w naszym kraju jest bardzo mocno niedoceniana – w końcu bardzo wiele się słyszy o tym, że nasza drużyna (co ciekawe, zarówno jak i pierwsza, tak i rezerwowa) to mistrzowie świata. Ale jak się obstawia piłkę ręczną u bukmacherów?

Jak obstawiać piłkę ręczną? – poradnik eksperta

Piłka ręczna jest ciekawym sportem?

Pytajnik na końcu pojawia się, z tego powodu że tak naprawdę musimy zapytać sami siebie, czy na pewno uważamy piłkę ręczną za ciekawy sport. Wygrane na ten sport są całkiem wysokie, z racji tego że nie jest to przewidywalny sport – możemy się nauczyć jego typowania bez żadnych większych problemów, bądź też nie tracąc majątku na obstawianie wyników.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jeśli nie wiesz jak obstawiać – zacznij od pewniaków

Co to są ,,pewniaki”? – Chodzi tu o (jak sama nazwa mówi) – o typy, przy których wygrana jest praktycznie gwarantowana. Oczywiście, na początku nam się takie obstawianie będzie nam się podobać, przecież nie ma tutaj żadnego ryzyka, nieprawdaż? No ale z drugiej strony musimy pomyśleć o tym, że kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana. Najlepiej jest (jako początkujący typer) – obstawić jeden taki zakład (bądź i dwa), aby się dowiedzieć jak w ogóle się obstawia.

To doświadczenie będzie dla nas kluczowe w przyszłości, z racji tego że istnieje wiele rodzajów zakładów bukmacherskich, jednakże znajomość i minimalne doświadczenie w obstawianiu jednego z nich, powinno nam wystarczyć na początek. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę ręczną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.

Bonus dla nowych typerów

Bonus bukmacherskidla nowych graczy to świetna rzecz, ponieważ gra za darmowe pieniądze i potencjalna wygrana również od niego jest o wiele przyjemniejsza, niż gra za własne środki nieprawdaż? Ma to dodatkowy plus, w tymże znaczeniu, że tak naprawdę nie musimy nic inwestować (jeśli to jest freebet bez depozytu oczywiście) więc jeśli nasze nowe hobby – bukmacherka się nam po prostu nie spodoba, możemy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Podsumowując – obstawianie piłki ręcznej

Każda stumilowa podróż zaczyna się od jednego kroku – podobnie jest z obstawianiem zakładów bukmacherskich na piłkę ręczną. Jeśli chcesz zacząć to robić, to zacznij od zdobycia niezbędnej wiedzy, później zacznij obstawiać bardziej pewne typy a dopiero później, gdy nabierzesz odpowiedniego doświadczenia – idź na całość i obstawiaj bardziej skomplikowane zakłady. Pamiętaj jednak o tym, że zakłady bukmacherskie to gra na prawdziwe środki płatnicze, więc powinieneś zachować ostrożność przy jego typowaniu, oraz nigdy nie dać się wciągnąć w typowanie za wiele, ponieważ w ten sposób możesz stracić za dużo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?
Następny artykułJak zarabiać na grach online?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.