Fuksiarz kontra STS – przegląd firm

Fakty są w tym temacie tak naprawdę jednoznaczne. Okazuje się, że możesz obstawiać u rozmaitych operatorów hazardowych. Czy warto wybrać Fuksiarza? A może lepszym rozwiązaniem będzie jednak, mimo wszystko, na tej płaszczyźnie STS? Czym cechują się obie te firmy bukmacherskie? Jakie są oferowane najważniejsze bonusy w ramach promocji powitalnych? Gdzie jest lepsza oferta pod względem wydarzeń do typowania?

Fuksiarz – oferta powitalna dla nowych Klientów

Fuksiarz to nowoczesna firma bukmacherska. Wdarła się ona przebojem na rynek zakładów wzajemnych w Polsce. Duża w tym zasługa m.in. Krzysztofa Stanowskiego. Ten dziennikarz został bowiem twarzą tego podmiotu hazardowego. A jest on w tym momencie bardzo popularny, co oczywiście ma przełożenie na zainteresowanie Fuksiarzem. Należy dodać, że ten podmiot hazardowy działa legalnie. Możesz obstawiać m.in. z poziomu swojego konta oraz dzięki aplikacji mobilnej. Czym jeszcze cechuje się bukmacher Fuksiarz? Już na sam start możesz zapewnić sobie świetny bonus. Chodzi o 500 PLN bez obrotu. Jakie są tutaj kluczowe warunki? W pierwszej kolejności musisz założyć konto, a potem wpłacić depozyt. Następnym Twoim zadaniem jest postawienie kuponu, który będzie spełniał zasady promocji. O co tutaj chodzi? Należy zagrać kupon ako składający się minimum z dwóch wydarzeń (kurs każdej sekcji nie może być niższy od 1,20). Poza tym minimalna stawka na kupon wynosi w tym przypadku dokładnie 20 PLN. Co jeszcze jest ważne? Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki. Aż do 500 PLN. Te pieniądze, w razie czego, możesz bez żadnego problemu wypłacić.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Co przygotował na start STS?

Wiele atrakcyjnych promocji. Można powiedzieć, że mamy tutaj generalnie „starcie pokoleń”. W końcu Fuksiarz to bardzo młoda firma bukmacherska. Zaczęła ona na poważnie działać w kwietniu minionego roku kalendarzowego (2021). Z kolei STS ma zdecydowanie dłuższy staż. Wszak ta firma bukmacherska działa już od 1997 roku. Także jest legalna i bardzo hojna. Po wpłacie depozytu szybko się o tym przekonasz, jeśli wejdziesz na zakładkę STS moje konto. Wszak pierwsza promocja to zdublowanie wpłaty – aż do poziomu 1200 PLN. Jeśli zatem zdecydujesz się na depozyt w wysokości 1000 PLN, to będziesz mieć na koncie 2000 PLN itd. Co jeszcze jest do zainkasowania? To także 25 PLN w formie bonusu bez depozytu. Nie musisz tutaj wpłacać żadnej gotówki. A jak lubisz gry karciane oraz sporty wirtualne, to tak samo będziesz usatysfakcjonowany. Wszak firma bukmacherska STS oferuje po 20 PLN pod kątem tych działów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie bardziej opłaca się typować?

Zarówno Fuksiarz, jak i STS to firmy bukmacherskie, które są naprawdę godne polecenia na tej płaszczyźnie. W obu przypadkach mamy do czynienia z legalnymi podmiotami hazardowymi, które gwarantują świetne bonusy. Oferta (biorąc pod uwagę wydarzenia do typowania) także jest hojna. Wszak możesz grać zakłady live oraz prematch. I to na rozmaite dyscypliny. Co więcej, oba te podmioty hazardowe zapewniają świetne, wysokie kursy.

Poprzedni artykułJak typować zakłady na sporty walki?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.