Nowi gracze u legalnego bukmachera Totalbet, otrzymają darmowy zakład na start. Promocja dotyczy osób, które dokonają pełnej rejestracji (z potwierdzeniem danych osobowych).

totalbet freebet 10
Freebet 10 PLN dla nowych w Totalbet

Dołączenie do zacnego grona społeczności Totalbet, to warunek zapisania się do niniejszej promocji. Bonus w postaci 10 PLN otrzymają gracze, którzy dokonają pełnej rejestracji.

Pełna rejestracja to nie tylko wpisanie danych osobowych, maila i hasła. To przede wszystkim wysłanie dokumentu tożsamości do pracownika, w celu weryfikacji danej osoby. Dopiero pozytywne rozpatrzenie dokumentu uprawnia do odbioru darmowego zakładu.

Podsumowując, by otrzymać freebet 10 PLN dla nowych graczy w Totalbet, należy:

  • założyć konto na www.Totalbet.pl
  • wysłać dokument w celu potwierdzenia tożsamości
  • otrzymać pozytywną weryfikację

Jak skorzystać z freebetu w Totalbet?

Otrzymanie pozytywnej weryfikacji, umożliwia odebranie bonusu w Totalbet online, na wykorzystanie którego gracz ma 30 dni od zatwierdzenia konta.

Z freebetu można skorzystać przy pomocy kuponu elektronicznego, zagranego ze środków bonusowych (które nie pochodzą z salda głównego).

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład przyznawany jest w chwili, gdy użytkownik zaloguje się do swojego prywatnego konta stałego. Obstawienie przy pomocy freebetu jest jednorazowe i nie podlega podziałowi np. na dwa kuponu po 5 PLN.

Freebet 10 PLN u bukmachera Totalbet

Przy pomocy bonusu można obstawić kupon SOLO, bądź AKO za stawkę 10 PLN. Jedynym warunkiem promocji, jest wytypowanie po kursie całościowym na poziomie minimum 2,00.

W promocji nie mogą wziąć udziału kupony z zastosowaniem opcji cash-out, oraz zakłady systemowe.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułFreebet 50 PLN w eToto za typowanie z oferty TOP3
Następny artykułBetclic rozdaje bonus od 50 do 2000 złotych
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.