Fortuna rozdaje bonusy w postaci 20 złotych tym graczom, którzy trafnie wytypują zdarzenia na zakładzie akumulowanym. Premia jest ograniczona w czasie.

premia w fortunie
Europejska Dokładka – 20 PLN bonusu od wygranej w Fortunie

Promocja Europejska Dokładka, powstała z okazji rozpoczęcia spotkań z pierwszej kolejki Bundesligi i La Ligi. By gracze mogli cieszyć się z wygranych jeszcze mocniej, bukmacher dodaje 20 PLN ekstra od wygranej.

Bonusy są przyznawane typerom, którzy skutecznie obstawią kupon. Innymi słowy – wygrana jest w tym przypadku kluczem i pozwala na zgarnięcie dodatkowych środków.

Warunki kwalifikacji do bonusu Europejska Dokładka
👇🏼👇🏼👇🏼

Europejska Dokładka zostaje aktywowana w sytuacji, gdy:

  • zakład zostanie obstawiony za co najmniej 20 złotych brutto
  • na kuponie znajdą się co najmniej 3 zdarzenia
  • co najmniej jedno zdarzenie będzie wiązać się z Bundesligą lub La Ligą
  • wytypowane zostaną zdarzenia z oferty prematch
  • użyte zostaną zakłady MAXIKOMBI lub AKO

Grać można nie tylko na oficjalnej stronie bukmachera, ale także (a może w dzisiejszych czasach – przede wszystkim?) w aplikacji mobilnej na przenośnych urządzeniach.

Środki promocyjne przyznawane są w postaci punktów FKP po zakończeniu obowiązywania akcji (po 18 sierpnia 2019 roku).

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Aktywne konto bukmacherskie to pierwszy krok do wzięcia udziału w tej, bądź jakiejkolwiek innej promocji Fortuny. Gracze, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, mogą to w każdej chwili zmienić zupełnie za darmo.

Legalność bukmachera Fortuna gwarantuje zezwolenie Ministerstwa Finansów. Dokument daje pewność, że funkcjonowanie buka jest w pełni zgodne z polskim prawem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne granie w Betclic – bukmacher zwraca stawkę za przegrane spotkanie
Następny artykułPremia w STS za wytypowanie czterech kuponów po 11 złotych
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.