Pierwszym z powodów, dla którego tak się dzieje, jest to, że pandemia koronawirusa sprawiła, że coraz więcej osób chce się jakoś zabawić, a zakłady bardzo w tym pomagają. Ale dlaczego tak wielkie tłumy Polaków zaczęły grać na zakładach w ostatnim czasie? O tym dowiesz się za chwilę!

Dlaczego zakłady sportowe stały się aż tak popularne?

Rozrywka dla mas

Wielu ludzi zwróciło się ku obstawianiu zakładów bukmacherskich, ponieważ to nie tylko zabawa, ale także okazja do wygrania sporych pieniędzy. To samo można powiedzieć o prawie wszystkich formach zakładów bukmacherskich, ale niewiele osób jest tak popularnych jak zakłady sportowe.

Dlaczego zakłady przyciągają tak dużo uwagi?

Przede wszystkim z powodu popularności większości sportów. Oczywiście nie wszyscy interesują się sportem, ale z pewnością z racji ogólnych trendów dotyczących ,,fitnessu” jest coraz więcej ludzi uprawiających sport, a skoro można na swoich zainteresowaniach zarobić, to w końcu czemu nie, prawda? Innym powodem jest to, że zakłady sportowe są bardzo łatwe do obstawiania. Możesz zacząć obstawiać z niewielką wiedzą, a mimo to masz szansę na wygraną, szczególnie w sportach, które znasz od podszewki.

Znajomość sportu, na który obstawiasz, jest zdecydowanie pomocna, ale na dłuższą metę wciąż jest to dalekie od sukcesu. W końcu jeśli chcesz ograć bukmachera, to musisz także uczyć się jak się obstawia, oraz rozwijać określone umiejętności. Na początku nie musisz się jednak tym martwić. Jeśli zamierzasz osiągnąć cele długoterminowe, takie jak dochód, pamiętaj o tym, żeby zakłady dla ciebie w większości były zabawą – dlatego też ważne jest to, aby wiedzieć, że wygrywanie nie jest łatwe.

Zanim zaryzykujesz wydawanie pieniędzy, dowiedz się więcej o tym, jak można obstawiać – w końcu jeden poradnik bukmacherski to o wiele za mało, abyś posiadł odpowiednią wiedzę. Warto jest w tym celu odwiedzić jakieś dobre forum bukmacherskie, na którym dowiesz się więcej o zakładach sportowych.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zanim zaczniesz

Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich należy pamiętać, że zawsze istnieje jakieś ryzyko. Nie ma znaczenia, ile wiesz o sporcie, w którym obstawiasz, ponieważ każdy zakład naraża Twoje pieniądze na ryzyko. Niestety, początkujący są bardziej narażeni na porażkę. Dlatego jeśli bezpośrednio bierzesz udział w zakładach sportowych, ponieważ uważasz, że możesz od razu wygrać u legalnego bukmachera dużo pieniędzy, pomyśl jeszcze raz. Pamiętaj też, że zakłady sportowe nie są dla każdego. Zwróć również uwagę na ryzyko i korzyści związane z zakładami sportowymi – pomoże Ci to określić, czy jest to odpowiednia aktywność dla Ciebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o ustaleniu odpowiedniego budżetu!

Posiadanie odpowiedniego budżetu na obstawianie jest ważne i warto jeszcze raz o tym wspomnieć – ponieważ jeśli zaczniesz wydawać pieniądze z budżetu rodzinnego na zakłady, możesz uzależnić się od zakładów sportowych – co może wpędzić cię w długi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie są najłatwiejsze sposoby na wygraną na zakładach wirtualnych?
Następny artykułJak obstawiać tenisa u bukmacherów? Poradnik 2021
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.