Odliczasz dni do momentu, aż będziesz już osobą pełnoletnią? Nie da się przecież ukryć, że jest to jeden z warunków niezbędnych do zarejestrowania konta. Np. właśnie w firmie bukmacherskiej Betfan. Jeśli już będziesz pełnoletni, to możesz dokonać rejestracji, a potem zgarnąć wiele bonusów. Jakich dokładnie? W tym gronie jest m.in. freebet. Sprawdź najważniejsze informacje na jego temat.

Jak otrzymać freebet oferowany przez Betfan?

Ten podmiot hazardowy oferuje zasadniczo na start wiele ciekawych bonusów. Możesz np. zainkasować zakład bez ryzyka. Zaraz zaś dowiesz się, jakie są tutaj kluczowe warunki, by to było istotnie możliwe w praktyce. Ta opcja bonusowa jest dostępna dla każdego, kto ma minimum 18 lat i zdecyduje się na założenie konta. Warto dodać, że w czasie rejestracji należy podać w wyznaczone pole Sport Betfan kod promocyjny. Jego treść to zaś „SPORTBETFAN”. Jeśli to zrobisz, będziesz uprawniony do zainkasowania bonusu tego typu. Dlaczego freebety są zaś aż tak popularne? W tym przypadku nie ryzykujesz swoich pieniędzy. Załóżmy, że skorzystałeś z zakładu bez ryzyka (70 PLN) i zagrałeś pierwszy kupon. Niestety, nie poszczęściło Ci się. W takim położeniu nie tracisz swoich środków, tylko te od bukmachera online Betfan. Dlatego właśnie zakłady tego typu są popularne. Warto z nich korzystać, ponieważ można na nich tylko i wyłącznie zyskać.

Jakie inne promocje są zapewniane przez ten podmiot hazardowy?

W Betfan możesz na szczęście liczyć nie tylko na wyżej opisany zakład bez ryzyka 70 PLN. Co zatem dodatkowo jest oferowane przez ten profesjonalny podmiot hazardowy, który nie od dzisiaj działa na polskim rynku? Chodzi m.in. o cashback. Szczegółowe informacje na temat tej promocji znajdują się np. na portalu internetowym Sport Betfan. Warto zauważyć, że każda zainteresowana tym bonusem osoba powinna założyć konto. Drugim krokiem jest tutaj wpłacenie pieniędzy, a trzecim zagranie premierowego kuponu. Co powinno stać się w dalszej kolejności? Chodzi o rozstrzygnięcie kuponu. Jeśli wygrasz, to kasa ląduje na Twoim koncie. Możesz ją od razu wypłacić. A co stanie się, jeśli jednak finalnie Twoje przewidywania nie okażą się do końca trafne? W takim przypadku możesz liczyć na zwrot stawki od firmy bukmacherskiej Betfan. Ten podmiot hazardowy zapewnia maksymalnie 600 PLN. Aby wypłacić pieniądze, musisz dokonać obrotu bonusem (jeden raz) w ciągu siedmiu dni. Pamiętaj, że akceptowane są tylko kupony akumulowane składające się minimum z trzech wydarzeń. Co ważne, kurs nie może być mniejszy od 3,80.

Nie brakuje bonusów także dla lojalnych użytkowników

Przy drugiej wpłacie możesz zainkasować nawet 100% do 1000 PLN. Jak potem obrócić tym bonusem? Masz na to 14 dni. W tym czasie trzeba zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu. Do obrotu wliczają się tylko kupony akumulowane składające się minimum z trzech wydarzeń. Tutaj kurs minimalny wynosi 2,50. Dodatkowo lojalni użytkownicy Betfan mogą np. w razie potrzeby skorzystać z funkcji cashout itp.

Poprzedni artykułJak aktualnie wygląda bukmacher Betfan na tle konkurencji?
Promocje legalnych bukmacherów, bonusy bez depozytów, darmowe zakłady i freebety. Poradniki bukmacherskie za darmo, opisy i recenzje najlepszych bukmacherów online w Polsce