Typowanie zakładów sportowych jest łatwe – jednakże już wygrywanie z bukmacherem na zakładach, to jest inna historia. każdy kto obstawiał kiedyś zakłady bukmacherskie jest w stanie to przyznać, dlatego też, aby wygrywać z bukmacherem, trzeba odpowiednio się przygotować. Dlatego też dziś, przygotowaliśmy dla was ten poradnik, aby przybliżyć wam opcje typowania zakładów bukmacherskich!

Chcesz zacząć typować zakłady na sport – ale nie wiesz jak?

Zanim zaczniesz typować

Przed obstawieniem naszego pierwszego typu, powinniśmy na spokojnie przestudiować ofertę legalnych, polskich bukmacherów, a może akurat trafimy na taki bonus na start, który przypadnie nam idealnie do naszego pierwszego typu na wybrany przez nas sport? Oprócz znalezienia odpowiedniej oferty bukmacherskiej dla nas, tak jak wspominaliśmy wcześniej dobrze jest zarejestrować kilka swoich kont u różnych bukmacherów, przez co otrzymamy kilkukrotnie większą ilość promocji na rozpoczęcie typowania zakładów na sport, lecz musimy pamiętać wtedy o tym, że kurs w takim wypadku może być różny, i najlepiej jest wybierać bukmacherów, u których otrzymamy najwyższe kursy.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak otrzymać darmowy bonus od bukmachera?

To proste, wystarczy że założycie nowe konto u bukmachera, u którego jeszcze nie typowaliście, z racji tego że aktualnie na Polskim rynku jest ich aż 18 (i ta liczba cały czas rośnie). Jeśli jednak jesteśmy ,,nowi-nowi” (czyli wiecie, totalnie zieloni) to wybranie odpowiedniego bukmachera powinno być dla nas priorytetem. Taki bukmacher w końcu może nam zaproponować odpowiednie bonusy – takie jak na przykład freebet bukmacherski, zakład bez ryzyka, czy też zakłady bez depozytu. No dobrze, jak już wcześniej wspominaliśmy, możemy się zdecydować to założenie konta u trzech najlepszych bukmacherów, (po naszym głównym wyborze) dzięki czemu bonusy za rejestrację się potroją. Oczywiście nie jest to wcale nielegalny proceder – w końcu w naszym kraju mamy wolny rynek.

Skorzystaj z pomocy for bukmacherskich

Wielu rozważnych typerów ma często niejednego asa w rękawie. Dla młodych, dopiero zaczynających bawić się zakłady graczów – fora bukmacherskie powinny być właśnie tym asem. Każdy, (nawet ten gracz co jak wstaje to bukmacherzy mówią ,,o nie, obudził się”) znajdzie coś tam dla siebie, ale jako początkujący powinniśmy poczytać posty bardziej doświadczonych graczy o tym jak grać. Wiadomo, nikt nie odkryje wszystkich swoich kart od razu, ale na pewno można tam podłapać ciekawe wskazówki, poza tym, z racji tego że takie fora bukmacherskie to miejsca gdzie gracze czują się tam bardziej swobodnie i są bardziej chętni do udzielenia rady początkującym, o ile oczywiście o to poproszą.(kultura przede wszystkim!). Fora bukmacherskie są też dobrą okazją do nawiązania nowych znajomości, które być może w przyszłości pomogą nam w typowaniu zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak się typuje zakłady bukmacherskie online? – Poradnik bukmacherski
Następny artykułJak obstawiać zakłady online – i wygrywać?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.