10% zwrotu za przegrany kupon otrzymają w Betclic gracze, którzy pomylą się w typowaniu meczów siatkówki. Akcja promocyjna obowiązuje w Pucharze Świata, czyli od 4 do 15 października 2019 roku.

Cashback 10% na mecze siatkówki w Pucharze Świata
Cashback 10% na mecze siatkówki w Pucharze Świata

Zapisanie się do promocji w Betclic

Warunkiem koniecznym do wypłaty bonusu, jest zapisanie się do akcji promocyjnej na stronie www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej po kliknięci odpowiedniego baneru. Dopiero taki krok pozwala na spokojne typowanie siatkówki z gwarancją zwrotu 10% stawki w razie przegranej.

Maksymalną kwotą wypłaty w ramach promocji Cashback 10% na mecze siatkówki w Pucharze Świata jest 500 złotych.

Kwalifikację do bonusu otrzymają kupony pojedyncze, wielokrotne, obstawione na zdarzenia live, oraz przedmeczowe, zagrane po kursie co najmniej 1,50 za dowolną stawkę.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Warunek wypłaty bonusu w Betclic

By wypłacić bonus w Betclic, należy nim obrócić czterokrotnie po kursie nie niższym, niż 2,00. Na dokonanie tej operacji, typer ma 90 dni od chwili otrzymania nagrody.

Warto pamiętać, że akcja nie dotyczy spotkań siatkówki plażowej, nawet jeżeli zostaną rozegrane w terminie od 4 do 15 października 2019 roku. Bukmacher przypomina, że wypłata środków będzie odbywać się 16 października 2019 roku.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPół miliona złotych w puli Kasomanii w Totalbet
Następny artykułBezpieczny kupon KOMBI w LV Bet – do 50 PLN zwrotu
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.