Każdy kiedyś zaczynał – I nie ma w tym nic wstydliwego. Dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze sposoby ku temu, abyś mógł zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie z sukcesami!

Bukmacherka – Poradnik krok po kroku dla nowych graczy

Pamiętaj o tym, że zakłady powinny być przede wszystkim rozrywką

Wielu początkujących graczy już na starcie zapomina o tym, że gra na zakładach bukmacherskich powinna być zabawą, a nie sposobem na rozpaczliwe zdobycie pieniędzy. Dlatego też postaraj się wyprostować swoje przekonania co do tego, żeby w razie czego później nie było z tym problemów.

kod promocyjny sts na bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla pewności wygranej najlepiej stawiać na single

Jest to najbezpieczniejsza opcja, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym graczem – chociaż doświadczeni gracze grają głównie w single. To jednak dopiero początek, ponieważ trzeba też uważnie obserwować i porównywać kursy różnych bukmacherów, ponieważ nie ma sensu stawiać zakładów po niskich kursach. Musisz także nauczyć się przegrywać, ponieważ wiele osób popełnia te same błędy, próbując wygrać za wszelką cenę. Możesz stopniowo znaleźć sposób obstawiania, ale zanim wprowadzisz określone techniki obstawiania, musisz zastanowić się, który rodzaj zakładów jest dla Ciebie najlepszy. Z jednej strony możemy korzystać z kuponów, ale trzeba pamiętać, że zazwyczaj zyski nie są wysokie i należy wziąć pod uwagę, że niskie stopy procentowe nie oznaczają niskich dochodów. W takim przypadku należy również zastanowić się w przypadku przegranej, czy zysk z następnego zakładu może nadrobić stratę spowodowaną zakładem i nadal uzyskać satysfakcjonujący zysk? W końcu około 20% Twojej premii (lub przegranej) jest pokrywane przez bukmachera i rząd, więc pamiętaj, aby spłacić swój zakład!

Fora bukmacherskie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnych kwestiach związanych z bukmacherką, to forum bukmacherskie będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Znajdziesz tam wielu zapalonych graczy bukmacherskich online, którzy na pewno będą chcieli Ci pomóc w obstawianiu – jeśli o to poprosisz. Pamiętaj jednak, że nie każdy udzieli Ci cennych porad, dlatego czasem warto jeszcze raz sprawdzić, czy dana osoba mówi na zdjęciu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wygrywanie to nie tylko dobrze obstawiony zakład

Gracze o wyższych umiejętnościach zwykle opracowują strategie, które łączą zakłady osobiste i promocje, aby zapewnić im najwyższe kursy bukmacherskie. Pamiętaj jednak, że takim graczem jeszcze nie jesteś, więc jeśli chcesz wygrywać w zakładach sportowych, musisz być przygotowany, bo będziesz musiał poświęcić na to dużo czasu. Jeśli nie chcesz traktować gry jako drugiego zawodu, jest to zrozumiałe, ale z drugiej strony, jeśli chcesz wygrać u bukmachera – nie ma innej opcji – musisz poświęcić temu czas. Wielu graczy popełnia błąd, próbując „działać” – jest to zazwyczaj bardzo problematyczne, ponieważ możesz dużo stracić. Dlatego jeśli nie wygrasz, najlepiej zrób sobie przerwę i dokładnie przeanalizuj, co poszło nie tak.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak przygotować się na swój pierwszy zakład? – Poradnik
Następny artykułU kogo można obstawiać wirtualne sporty?
Czy bukmacher internetowy może w Polsce organizować zakłady bukmacherskie? oczywiście tak, wystarczy że posiada licencję i zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Takie zezwolenie posiadającą w Polsce bukmacherzy Betclic, Betfan, Bestbet24 czy Typiko.