W LV Bet za tygodniowe typowanie wirtualnych sportów, gracze mogą otrzymać bonus 20 PLN w kolejnym tygodniu. Jakie są zasady promocji? Czy są jakieś ograniczenia? O tym poniżej 🙂

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
Bonus w LV Bet za typowanie wirtualnych sportów

Zasady promocji są bardzo proste. Nie trzeba być wytrawnym typerem, by bez problemu się do nich zastosować. By skorzystać z ekstra kasy w LV Bet, należy spełnić poniższe warunki:

  • przez tydzień (od poniedziałku do niedzieli) obstawiać na www.LVBet.pl kupony za łączną sumę obrotu co najmniej 100 PLN
  • typować sporty wirtualne
  • grać po kursie co najmniej 1,50

W poniedziałek następujący po zakończeniu danego etapu promocji, uczestnicy promocji otrzymają środki do godziny 17:00. Bukmacher zaznacza, że akcja odnawia się każdego tygodnia.

Na wykorzystanie ekstra kasy za typowanie wirtualnych sportów, gracze będą mieć 30 dni od momentu przyznania bonusu.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Obrót bonusem w LV Bet

Skorzystanie z bonusu możliwe jest po 5-krotnym obróceniu jego wartością, typując spotkania z oferty sportów wirtualnych.

W promocji nie biorą udziały zakłady wytypowane przy pomocy środków pochodzących z konta bonusowego.

Bonus w LV Bet obowiązuje na stronie internetowej www.LVBet.pl, jej mobilnej wersji, oraz w aplikacji na tablety i smartfony.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic rozdaje bonus od 50 do 2000 złotych
Następny artykułAktualny kod VIP w Betclic – „KOD510” dla nowych graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.