Do 50 PLN zwrotu zyskają gracze, którzy zagrają kupon KOMBI w LV Bet. Promocja „bezpieczny kupon” gwarantuje świetną zabawę z możliwością ewentualnej pomyłki 🙂

Bezpieczny kupon KOMBI w LV Bet - do 50 PLN zwrotu
Bezpieczny kupon KOMBI w LV Bet – do 50 PLN zwrotu

Bezpieczny kupon” obwiązuje do 29 grudnia 2019 roku do północy. Akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy spełnią poniższe warunki i będą posiadać aktywne konto bukmacherskie na www.LVBet.pl.

Warunki kwalifikacji do promocji w LV Bet

  • obstawienie kuponu KOMBI
  • po kursie co najmniej 3,00
  • za stawkę nie niższą, niż 20 PLN
  • z co najmniej 5 zdarzeniami
  • gdzie tylko jedno zdarzenie „nie wejdzie”

Do 50 PLN zwrotu zostanie przekazane na konta bonusowe w poniedziałki do godziny 17:00.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Obrót bonusem „bezpieczny kupon” w LV Bet

Legalny bukmacher LV Bet nie kwalifikuje do akcji promocyjnej kuponów z opcją cash-out oraz obstawionych ze środków bonusowych.

3-krotne obrócenie bonusem jest konieczne do wypłacenia środków premiowych. Kurs minimalny powinien wynieść 1,75. Nagroda ważna jest do 30 dni od momentu jej przyznania.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback 10% na mecze siatkówki w Pucharze Świata
Następny artykułTylko do wtorku 40 PLN na koszykówkę w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.