Bukmacher Betclic dba o swoich klientów. To właśnie z myślą o nich powstają nowe promocje, dzięki którym można zgarnąć naprawdę dużo pieniędzy. Na nadchodzący weekend zaplanowano akcję, dzięki której gracze zyskają nawet 50% wygranych więcej.

Betclic zwiększa wygrane w polskiej lidze piłki nożnej nawet o 50%

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy spełnią kilka warunków. Pierwszym z nich jest obstawienie kuponu wielokrotnego na zdarzenia z polskiej ligi piłki nożnej. Drugim – wykorzystanie kursów zdarzenia na poziomie co najmniej 1.20. Trzecim – wytypowanie co najmniej 5 zdarzeń. Czwartym i zarazem ostatnim – zmieszczenie się w terminie 26-29 lipca 2019 roku.

Kod promocyjny Betclic

Jeżeli nie do końca orientujesz się w tematyce bukmacherskiej, a masz ochotę zwiększyć swoją wiedzę, sprawdź co do powiedzenia w temacie ma Betclic. Darmowe konto możesz założyć poniżej, a wykorzystując kod promocyjny KOD500, zaoszczędzisz nawet 500 złotych w cashbacku.

Daj szansę szczęściu i zobacz z jakich dobrodziejstw Betclic korzystają najlepsi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Etoto za polecenie znajomego bonus 50 PLN
Następny artykułBonusowe 60 złotych premii na Tenisa w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.