Od 50 do 2000 złotych bonusu otrzymają gracze, którzy znajdą się na 30 pierwszych miejscach w rankingu Wyzwania Betclic. Legalny bukmacher rozdaje bonus za typowanie meczów piłki nożnej.

betclic promocja
Betclic rozdaje bonus od 50 do 2000 złotych

Betclic, czyli jeden z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w kraju, oferuje swoim wiernym graczom ciekawe wyzwanie. W dniach od 3 do 8 września 2019 roku, miłośnicy piłki nożnej, mogą wziąć udział w Wyzwaniu Betclic, czyli walce o zebranie największej ilości punktów za kupony.

Legalny bukmacher Betclic przyznaje 2 punkty za każda obstawioną złotówkę na kuponach pojedynczych i 3 punkty za każdą zagraną złotówkę na zakładach wielokrotnych na swojej oficjalnej stronie www.Betclic.pl.

30 graczy z największym zapasem punktów, otrzyma nagrody pieniężne!

Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Typowanie w Wyzwaniu Betclic – zasady

Kupon, biorący udział w Wyzwaniu Betclic, musi być:

  • postawiony za stawkę minimum 1 PLN
  • zagrany po kursie nie mniejszym, niż 1,50
  • wytypowany w okresie od 3 do 8 września 2019 roku na spotkania z oferty piłki nożnej
freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w akcji promocyjnej, jest zapisanie się do niej na stronie bukmachera Betclic – warto o tym pamiętać!

Z promocji włączone są niektóre zakłady. W Wyzwaniu nie biorą udziały kupony powtarzające się, z opcją cashout, oraz zagrane za środki bonusowe.

Za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu, gracz otrzyma 2000 złotych. Drugie miejsce to wygrana rzędu 1700 złotych. Trzecie z kolei – 1300 złotych. Uplasowanie się na kolejnych 27 miejscach, generuje inne wartościowe bonusy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 10 PLN dla nowych w Totalbet
Następny artykułBonus w LV Bet za typowanie wirtualnych sportów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie STS, Betfan, Betclic. To tylko kilka zakładów online, które oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie za darmo.